Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Bershka megfelel a H&M...

A Bershka megfelel a H&M méreteinek?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék egy felsőt mert messze van tőlünk.

2017. jan. 25. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Relatív sajnos. Általánosságban azt tapasztaltam, hogy a Bershka méretek inkább kisebbek- tehát ha a H&M- ben S-es méret kell, akkor a Bershkában inkább M-es (főleg ujjaknál és mellben szűkebbek a ruhadarabok).

Ha rendelsz elvileg rugalmasabban állnak hozzád, ha cserélni szeretnél, mert nem jó a méret.

Esetleg nincs mérettáblázatuk?

2017. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, Köszi, hogy elmondtad a véleményed. Egyszer-kétszer voltam bent az üzletben régebben és én is úgy emlékszem, hogy kisebbek voltak a felsők. A szoknyáknál amúgy még mérettáblázat sincs, azért nem bízom bennük annyira..
2017. jan. 25. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, a berskha sokkal kisebb. a h&m köztudottan nagyon nagyra és bőre gyárt mindent, a bershka inkább fordítva. pl. nekem h&m-ből vannak xs-es ruháim is és általában az S-es tuti jó rám. bershkában az xs rám se jönne, onnan inkább M-es kell, de van, hogy inkább az L-es a jó.
2017. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi lányok!
2017. jan. 25. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!