Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Jól öltözködik ez a...

Lányok! Jól öltözködik ez a srác? Stílus?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 29. 17:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#18: Egy büdös szóval nem mondtam, hogy bármit is kellene! :D Húzza mindenki azt, amit akar, amiben ő érzi jól magát, nyilván ez az elsődleges szempont. Sokaknak be fog jönni úgy, sokaknak meg nem. Akiknek nem, azokkal nem kell foglalkozni, ennyi. Aki nekem nem jön be, az velem se foglalkozzon, szóval ha valakinek ez a stílusa, akkor hordja, mi közöm lenne hozzá? Én csak a kérdésre válaszoltam, hogy nem, nem jön be (én voltam először a #9), utána meg kiraktam, hogy nekem személy szerint milyen stílusok tetszenek.
2017. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18-as, én a 14-es vagyok, és én sem mondtam egy szóval sem, hogy minden férfinak így kellene öltözködnie, egyszerűen nekem, és az utánam író lánynak más stílus tetszik a férfiakon, mint a fent linkelt. Azt azért szabad, nem?
2017. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sokkal jobban öltözködik Bieber, mint amiket linkeltetek, azok borzasztóak
2017. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mint mondtuk a másik kommentelővel, aki linkelt képeket: ízlések és pofonok...
2017. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Igen!

Nektek a sablon jon be ami otlettelen! Ennyi!

Ilyen pasikat tucatjaval talaltok mert mindenhol azok jarkalnak!

2017. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mert az a stílus, amit a kérdező linkelt be, kicsit sem tucat, igaz? Akárhányszor kimegyek az utcára, rengeteg olyan stílusú, fiatal srácot látok... Egyébként nem tudom azt se, hogy miért baj, ha valakinek "tucat" stílusa van, ha neki az áll jól, azt szereti magán, abban érzi jól magát.
2017. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!