Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hord valaki sport aláöltözetet...

Hord valaki sport aláöltözetet nem sport ruha alá?

Figyelt kérdés

Nem sport ruha alá és nem sportolási célra.


Honnan jött az ötlet? Miért praktikus? Miért jobb, mintha mást vennél a ruha alá?



2017. febr. 1. 23:35
 1/3 TR75 ***** válasza:

Én melóba tekeréshez szoktam. Az ok ugyanaz, mint sportoláshoz: elvezeti az izzadságot. De azt azért megjegyzem, hogy a speckó aláöltözet és az utcai ruha/munkaruha nem igazán szeretik egymást. Hiába vezeti el az izzadtságot az aláöltözet, ha a többi ruhád hagyományos pamut cucc, nem lesz hatékony az aláöltözet sem. Télen ezért inkább hanyagolom. Egy betétes alsónadrág, a többi cuccot meg félreteszem tavaszig.

Másrészt, azért egész nap ilyen műanyag cuccban ücsörögni/dolgozni... Hogy is mondjam, nem észszerű. Bár az is igaz, hogy a mai speciális ruhák már nem olyanok, mint 30-40 éve a műanyag otthonkák voltak.

Szerintem.

2017. febr. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha biciklivel jársz melóba akkor nem kérdés a kérdés, hiszen sportolsz.


Én fázós vagyok. Mindig jobban beöltözöm, mint mások. Néha tulzottan is. Most vettem észre, hogy egyik jégeralsóm megérett a cserére. Ekkor gondolkodtam el azon, hogy adott esetben utcai ruha alá is praktikus lehet sport aláöltözet. Például azért, mert egy elegánsabb ruha alatt talán jobban el lehet rejteni.


Az, hogy hiába áteresztő, elvezető az alsó ruha, ha a fölötte lévő nem az, azzal túra közben is szembesültem.

2017. febr. 2. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Én aláöltözetet használok ha hideg van az utcai ruha alá is. Mivel feszülős fazon, sokkal kényelmesebb, és több aláöltöző réteget is kényelmesen egymásra tudok venni, ha nagyon mínuszok vannak.

Nincs az a gyűrött érzés sem a pulcsi alatt, és a nadrág alatt is sokkal kényelmesebb a jégeralsónál egy aláöltöző, vagy egy nejlonharisnya. :)

Izzadás szempontjából pedig azért jó, mert eleve nem nagyon izzadok bele ha fűtött helyre megyek, de ha mégis, akkor nem maradok vizes még úgysem, hogy az aláöltözőre normál pulcsit veszek.

2017. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!