Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik az utcán, hétköznapi életük közben mackónadrágban, melegítő- vagy szabadidő alsóban járnak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Semmi. Munkahelyre, iskolába szerintem nem illő, de a boltba felőlem leszaladhat ilyen öltözékben.
2017. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
semmi különös
2017. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
26%
A sok proli úgy is azt fogja írni ide neked, hogy nincs ebben semmi rossz, hiszen nekik is ez a mindennapos viseletük.
2017. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

1. vagyok, nekem a hétköznapi életem a munka utáni szaladgálást jelenti, munkában nyilván van dress code.

Vagy azt szeretted volna hallani, hogy aki melegítőben dolgozik, az egy paraszt? Nekem nehéz volna egy raktárost frakkban elképzelni, ahogy egy pénztárost is koktélruhában vagy kosztümben. De te tudod.

2017. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
93%

Nem is értem a kérdést.. ez tökre megszokott szerintem:D

Nyilván ha olyan a munkahelyem nem fogok mackóban járni, de egy gyári munkás simán hordhat szerintem mackót. Nyáron utcán rövidnadrágként tök praktikus is. Régen azokat nézték le, akik farmerben jártak, hisz az az aranyásó "koszos" emberek viselete.. változik az idő. Nem fog mindenki szövetnadrágban járni.

2017. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
ha egy ember nagyon kover arra ra se megy a farmer max akkor ha csinaltat maganak, meg sokan nem szeretik a farmert nem valami kenyelmes, annyi jo van benne hogy a zsebebol semmi nem esik ki de ennyi, egesz nap en se lennek farmerben az csak olyannak jo aki semmit nem csinal vagy szellemi munkat vegez, fizikai munkas nem csoda ha nem veszi fel, am mit erdekel teged hogy ki mibe jar??? semmi kozod hozza.
2017. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
még a boltba se megyek pörköltszaftos macinaciban... szerintem igénytelen, legalább egy farmert húzok magamra.
2017. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A Tengerész ***** válasza:
Fáznak.
2017. febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kellene, hogy legyen véleményem? Az ő dolguk.
2017. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ők az élet császárai
2017. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!