Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek túlzás, ha otthon...

Szerintetek túlzás, ha otthon is ingben meg farmerban vagyok? 17/f

Figyelt kérdés
Most is kék farmer és piros kockás ing van rajtam. Többen mondták hogy nem normális hogy otthonra is így öltözöm

2016. okt. 16. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te így érzed jól magad akkor engem sem zavar. Én jobban szeretek pizsamában vagy melegítőben lenni otthon mert kényelmesebb. Ez a te dolgod te döntöd el hogy mit hordasz. Másoknak ez szokatlan mert gondolom ők is kényelmesebb ruhákat vesznek fel otthonra.
2016. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben :) Valaki a melegítőt szereti te meg a farmert. Nem lehet mindenki ugyanolyan.

És nem túlzás nekem is volt ilyen időszakom.

15L

2016. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

1) Nagyon hamar tönkre fognak menni a ruhák így.

2) Beviszed utca koszát a lakásba is.

2016. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek sajna. Apám csak szövetnadrágban jár, utcán is, otthon is. A nadrágon meg öv. Ha ledől délután, akkor is ing van rajta meg szövetnadrág.
2016. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha neked jó, akkor nem túlzás. Én atoltozom mindig de van aki nem. Nem az utca pora miatt, hanem mert itthon kényelmesebb egy rugalmas pamutruha mint egy farmer vagy harisnya...
2016. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha neked ez tetszik, és jól érzed magad benne, nem túlzás. Ha valaki ezt mondja, szólj neki vissza, hogy te sem igénytelenezed le azt aki mackóban van otthon!
2016. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Legfeljebb szexisebb leszel :D De amúgy meg nem ciki, ovis koromban imádtam színes ingekben lenni, mint pl fekete alapon piros kockás meg ilyesmik. :)
2016. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj van így velem is ha épp úgy öltözöm, haza érek nem öltözők egyből át akkor abba vagyok, meg mindenkinek saját döntése otthon épp miben van, én pl télen van az fűtött lakásban elő fordul hogy fázom, le fekvés előtt zuhanyzom, utána alváshoz fel veszek egy hosszú ujjú pamut inget, és van egy nagyon rövid combig erő bő fazonú farmer rövid gatyám, azt veszem fel gatyának így ebbe alszom, nagyon szeretem hiába farmer nagyon kényelmes, egy részt nincs semmi más rajtam csak ez az ing meg a farmer rövid gatya boxer alsó nélkül, pl én nálam meg ilyen szokodt lenni ing meg a farmer, kinek mi a jó.
2022. szept. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!