Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most lehet hogy hüjeséget...

Most lehet hogy hüjeséget kérdezek de lehetséges e hogy nekem göndör a hajam de ugy nekem nemteszik hogy létwzik e rá valami modszer hogy ne göndör legyen hanem majd egyenesen nőjjön és olyan maradjon?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 12:01
 1/4 opened paradise ***** válasza:
Hajvasaló,de azt rendszeresen kell.
2017. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajvasólaval az nem működik. Kimegy az illető az utcára, a párás levegőre és fél óra múlva megint úgy néz ki, mint egy birka. Meg a hátralévő életének 20%-át hajvasalással fogja tölteni. Tudom, miről beszélek.


Megoldás: fodrászatban tartós hajegyenesítés (pár hétig tart) vagy végleges hajegyenesítés (pár hónapig tart - azért addig, mert addigra új nő, és az megint göndör, de a felső része már örökké egyenes marad, csak ugye azt egy idő után levágod)


Viszont ez nem kis pénzbe és időbe is kerül. Tartósságától függően egy hosszú hajú lánynak akár 10-100 ezer forint és fél nap a fodrászatban, egy rövid hajú fiúnak talán kijön 5-15 ezer forintból, és 40-50 percből. És sajnos ezeket nem csinálják akármelyik faluban, csak pár helyen az országban.


Szóval megoldható már ez a probléma, csak kérdés, van-e ennyi kitartásod hozzá: idő, PÉNZ, vesződség...


Hogy alapból, genetikailag is egyenesen nőljön, hát ott még sajnos nem tart a tudomány!

2017. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2017. febr. 12. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!