Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A stewardessek hogy birnak...

A stewardessek hogy birnak egesz nap magassarkuban rohangalni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozza szoknak
2017. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a stewardessek teszik ezt :) Például én is, pedig határozottan nem vagyok az :D Hozzászoknak egy idő után, meg persze nem a legkényelmetlenebb magassarkút hordják. Esetleg vannak jó talpbetétek is amik sokat javítanak egy kényelmetlenebb cipőn is
2017. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is sokat vagyok abban, de nem vagyok stewardess.:)

Egyszerűen régóta hordom őket, hozzászokott a lábam a viselésükhöz.

2017. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozzászokik a lábuk, plusz meg van szabva, hogy milyen stílusú és magasságú cipőt kell viselniük. Most ahogy keresgéltem kb 8cm a max cipő magasság. Egy gyakorlott irodistának ugyanúgy meg sem kottyan.

Egy 8cm-es sarkú kényelmes bőrcipőben én is vígan elvagyok.

2017. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kozkeletu tevhit, de a stewardessek nem viselnek magassarkut. Veszelyes is lenne, es veszhelyzet eseten az lenne az elso, amit le kene venniuk, igy nem is lenne praktikus azt hordaniuk (arrol nem is beszelve hogy egy pici turbulencia eseten sem tudnak rendesen ellatni a feladataikat).
2017. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!