Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fél évkor iskolát váltottam....

Fél évkor iskolát váltottam. Lehetséges, hogy az öltözködésem, kinézetem miatt nem fogadnak be? 16/L

Figyelt kérdés

10.osztály fél évkor váltottam sulit költözés miatt anyától apához kellett költöznöm, 140 km távolságra.

Apa azt akarta,hogy sulit váltsak mivel itt eltudta intézni ,hogy egy jó gimnáziumba kerüljek.


Eddig sem voltam túl népszerű de 1-2 barátnőm azért volt és több osztálytársammal is kijöttem.


Bekerültem az új suliba és olyan mintha én teljesen különc lenék.


Minden lánynak: műkörme van, festik a hajukat, szoliznak.

Női táskával járnak iskolába. Egy füzetbe írnak mindent.

Tűfilccel nem rendes tollal. Magassarkút és vékonyka kabátot hordanak(nem értem,hogy nem fáznak)

A mai menő ruhákat hordják. Szörmés mellény ilyenek.


Én mindig felkötöm a hajam és nem fordítok nagy gondot az öltözködésre inkább kényelmes ruhákba járok és sötétebb színekbe. Hátitáskát hordok mindennek meg van a saját füzete, és rendes kék tollal írok.

Műkörmöm és a hajam befestve sose volt. Szoliba se jártam soha.


Itt az összes lány ilyen kettőt kivéve ők emosok és ikrek.

Ha hozzájuk szólok.

meg kérdezik egymástól hogy -te hallottál valamit.

- én nem.

stb

nem vesznek tudomást rólam.


A többi lányközül egyre többen beszólogatnak.

Csúfolnak főleg az öltözködésem miatt.

Most már azt is tudom,hogy nagyon erős nekem az iskola ... a jegyeim miatt is beszóltak már.

Szóltam a tanárnak de nem foglalkozott vele.

Apának is mondtam csak vállat vont.


Tényleg ennyire számít az öltözködés?


2017. febr. 17. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ennyire számít, pláne azoknak akiknek ilyen fontosak a külsőségek és ilyen műpitsák...

Sajnos vagy beolvadsz közéjük (remélem nem így döntesz) vagy leülsz apukáddal beszélgetni, éreztesd vele hogy felnőttként akarsz hozzászólni nem gyerekként. Próbáld mégegyszer elmagyarázni hogy rosszul érzed magad abban a környezetben és a suli se a te képességeidnek való. Biztosan akad ott más iskola ahová járhatnál. Egyébként a gimik többsége ilyen=/

2017. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, a suliba nem azért járunk, hogy manöken beképzelt nőciknek feleljünk meg.
2017. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Ülj le apukáddal beszélni felnőttmódjára.

Ha fontos neki az, hogy jól érezd magad és az, hogy milyenek a jegyeid, akkor meg kell értenie.

Addig is ne törődj velük. Nem kell beolvadnod. Az ők barátságaik is csak felszínesek. Ha valamelyikük egyik nap mackóban menne iskolába, egyből kitagadnák. Kell az embernek ilyen "barát"?

Fogadd el, hogy ők ilyen buták, hogy csak mennek a másik után, de egyéniségről még az életben nem volt fogalmuk se.

2017. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez "erős gimnázium"?

Ha nem írtad volna, én egy nagyon rossz szakközépiskolára vagy szakmunkásképzőre tippeltem volna, ahova tanulmányi eredménytől függetlenül bárkit felvesznek.

Nekem legalább is egy ilyen iskolában voltak hasonló tapasztalataim.

Négyes - ötös tanuló voltam... miután iskolát váltottam. Előtte bukásra álltam kb. mindenből, amiatt, mert sosem hagytak békén, folyamatosan ideges voltam miattuk. Egy fikarcnyi önbizalmam se maradt, ez is hátráltatott.


Hagyd ott ezt az iskolát minél hamarabb!

Milyen volt a tanulmányi eredményed? Akár kollégista is lehetsz, ha nincs igazán jó suli a környéken.

Megéri, mert a jövőd múlik rajta!


Kitartást!

2017. febr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"meg kérdezik egymástól hogy -te hallottál valamit.

- én nem. "

Tudom hogy öngyilkosság de úgy égne a szám egy "a sz-o-pás süketít" viccért. ha már úgy is utálnak nincs lejjebb.

De a többiek jól mondják, ezek materialista pitsák akinek az a legnagyobb bajuk hogy apuci (márha nem lépett le születésük előtt/sugar daddy) nem veszi meg a legújabb Zara felsőt, beszéld meg felnőtt módjára apáddal hogy itt nem fogadnak be, állandóan csak piszkálnak, nem vagy a közösség tagja és sokkal boldogabb lennél egy másik suliban.

2017. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolso😂 na utolsonak igaza van de hozzátenném, hogy olyan lehetőség is van hogy Te változol meg. Járhatnál divatosabb ruhákban meg csinálhatnál valamit a hajaddal (nem azt mondom hogy pontosan legyél olyan mint ok csak egy kicsit változz meg) mindegol ez van ettől nem menekülsz meg. Sehol sem szeretik azokat akik nem alkalmazkodnak.
2017. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon jó iskolába jártam és hasonló lányok voltak. Én sosem sminkeltem, nem festettem a körmöm és copffal jártam suliba. Szerencsére volt néhány hozzám hsonló akikkel jobban jóba voltam, de a szünetek nagy részét másik osztálytermekben töltöttem. Rám találtak a barátok.

És később látom, hog yaki a hajával többet foglalkozott, az sajnos tanulmányokban is elmaradt

2017. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!