Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiközösítenek az osztályban,...

Kiközösítenek az osztályban, a kinézetem miatt. Hogy öltözködjek? Cicababák/osztály menői, hogy néznek ki?

Figyelt kérdés

Kiközösítenek mert nem tartozom egyik stílushoz sem.

Általánosban voltak barátaim minden tökéletes volt, talán túlságosan is.

Mindig vágytam nagyobb népszerűségre, de jól elvoltam.

9.re sikerült egy olyan suliba egy olyan osztályba kerülnöm , ahol számít a kinézet és hogy ne legyetek csórók.


Beszéltem anyával erről , aki mondta hogy ha szeretném kölcsönkér meg hogy karácsony is jön így lecserélhetem a ruhatáram, meg egykét dolgot vehetünk a szobámba is.

Meg át is irat egy másik suliba, hogy új lappal tudjak kezdeni.



Mielőtt támadná valaki semmilyen más dolog nem felelt meg amit mondott, igazából erre vágyom , anya meg belement.


Szóval a cicababák hogy öltöznek?

Kérlek olyat nem írjatok , hogy így vagyok jó meg hasonlók.


2015. dec. 20. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de full ostoba vagy. Ne úgy akarj kinézni, mint a cicababák, mert mindenkinek meg lesz rólad a véleménye az új suliban. Öltözz úgy, ahogy tetszik, és ha emiatt nem fogadnak el, az már az ő bajuk. Nyilván nem öltöztél úgy, mint egy csöves, ez nem a ruháid hibája, hanem az osztályé. Sikerült bekerülnöd a gazdag, nagyképű p*csákhoz, de az új sulidban nyilván nem így lesz. Ne másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak. Ha magadnak megfelelsz, van önbizalmad, akkor mások sem fognak beléd kötni.
2015. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Egy szállal nem vagy különb, mint a csitri osztálytársaid, de anyád sem százas. Mondjuk ez mindegy így van, defektek szülőnek defektes gyerek.
2015. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Hogy lehetsz ilyen agyhalott? Nézd meg hogy öltöznek az imádott osztálytársaid, és öltözz te is úgy.
2015. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik akkor ne öltözködj így.
2015. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
100%
A suli váltás még talán,ha ennyire zavar (bár mindenhol vannak gyökerek),de szerintem ne változz meg. És anyukád nagyon rendes,hogy csak emiatt kölcsön kérne,ne hozd ilyen helyzetbe.
2015. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. 4 évig jártam olyan suliba, ahol lenéztek, amiért nekünk nem telt márkás ruhára meg cipőre. Hiába tudtam, hogy idióták, akkoris rosszul esett, és egyáltalán nem tudtam beilleszkedni. Emiatt viszont akkor se öltözz cicababának, mert nem ez a megoldás! Ha kapsz új ruhákat, akkor válassz pár jól kombinálható, kényelmes, divatos alapdarabot, ami a te stílusod, és jól érzed magad benne! Ne hagyd anyukádnak, hogy emiatt adósságba verje magát, ez nem fair! Az új suliban úgyis más lesz, más emberekkel!
2015. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
buta vagy
2015. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2015. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Általánosban voltak barátaim minden tökéletes volt, talán túlságosan is." Így van általánosban minden tökéletes volt mivel azok a haverok nem a ruhatárad és a stilusod miatt választottak téged és te sem őket.Ha neked igy jó hogy csak a divat miatt kedveljenek hát tégy úgy ahogy akarsz és válj olyanná amilyenek ők is...Én azt mondom inkább keresd az igaz barátokat és ne akarj minden áron kép mutató libákkal lenni ha már más nincsen.Fogadjanak el mindenkit ugy ahogy van ha ez nem működik nem veled van a baj..sőt :) Iratkozz át a másik suliba de öltözködj kedved szerint nem ahogy másoknak tetszik.Talán szerencséd lesz és sikerül nem a külsöségek alapján választó emberek osztályába kerülni.
2015. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom anya mért ne lenne százas, vagy én defektes.

Leírtam hogy ő mindent megpróbált.

De legjobb a suli váltás mert itt úgy se lesz jobb.

2015. dec. 23. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!