Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te mit reagálnál olyankor, ha...

Te mit reagálnál olyankor, ha valakivel, akivel egy légtérben kellene lenned (hosszú ideig, akár órákig) ugyanazt a ruhát vennétek fel aznapra?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez kínos?
2017. febr. 18. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak annak kínos akinek versengési mániája és kisebbségi komplexusa van. Ha normális a felfogásotok csak röhögtök rajta egy jót,azt folytatjátok a dolgotokat.


Nem ugyanaz,de nálunk volt olyan,hogy mi csajok a melóban egymástól függetlenül vagy 5en ugyanolyan színű felsőt vettünk fel. Mi poénra vettük. Jól festettünk


22l

2017. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi abban a kínos, hogy ugyanaz tetszik és mindketten ugyanazt vettétek? Számtalan másik ember is megvehette azt a ruhadarabot.

Én nevetnék egy jót és ennyi. Barátnőmmel is számtalanszor összeöltöztünk (nem teljesen ugyanaz a ruha, hanem hasonló mintájú, színű cuccokban voltunk). Nem vagyunk tömegek, csak hasonló az ízlésünk:D

2017. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11# rózsaszínbe?
2017. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Feketébe😛
2017. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még sosem fordult elő, de kínosan érezném magam, ha mondjuk a másikon sokkal jobban állna.
2017. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Már láttam ugyan olyan blúzt egy csajon,mint ami nekem is van. Rajtam nem az volt épp, ráadásul nem is itthon vettem, és azt is évekkel ezelőtt.Vicces volt.Amúgy meg tök mindegy, hisz már mind a kettőtökön rajta van, letépni nem tépném le magamról,mert egy légtérben is tartózkodunk. Ez legyen a legnagyobb bajom az életbe, hát nem?
2017. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!