Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek menő ez a csaj, a...

Szerintetek menő ez a csaj, a kép alapján (öltözködés, stílus)?

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 22. 11:51
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Némelyik képen 16-nak néz ki, máson meg 35-nek :/ Vannak amúgy nagyon jól sikerült képei, de másokon meg elég ilyen nem is tudom kiélt anyuka feje van (jobb nem jutott eszembe, bocs). Ami feltűnt még, hogy nem sminkel túl ügyesen, de nem is áll jól neki a bazi erős smink, öregíti (meg mivel csúnya a smink, még közönségesnek is néz ki). A hajszíne amúgy nekem tökre tetszik.
2017. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem! Igenytelen kepei vannak, idetlen arckifejezesekkel es csucsoritessel. Szerintem egyenesen gaz, nem hogy meno.
2017. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Istenem ez sose megy már ki a divatból? Csücsörít, a szája, mintha segg lenne, a szemét kimereszti, a műszempillái olyanok, mintha a fele kihullott volna, felrántott rajzfilm szemöldök... istenem...
2017. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Undorító ez a "kacsaszáj". Nem csak rajta, de általában.

Biztos alaposan tele van pumpálva szilikonnal.

Miért hiszik ennyien ezt olyan "hű de szép"-nek?!

2017. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%

az öltözködéséről pont nem lehet véleményt írni, mert nem is látszik.

maga a lány egy átlagos tinipcsa.

2017. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!