Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő feltünő? Túl sok...

Ez a cipő feltünő? Túl sok már? Vagy még belefér szeritetek?

Figyelt kérdés

Annyit nézegettem a cipőket,nem tudom eldönteni már. Szerintem jól néz ki,megvenném,de nagyon ki se akarok tűnni vele,mint egy divatmajom,aki furcsábbnál furcsább dolgokat hord..(24F)


[link]


[link]


Mit gondoltok?


2017. febr. 22. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez a cipő teljesen rendben van. Az egyszínűségét messze kompenzálja a fazonja, sőt, menő fazonhoz simán megy az "unalmas" szín is. A bokavillantásnak pedig eredetileg köze sem volt a boka villantásához, annál több a sneaker villantásához.
2017. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen fazonú cipők nekem nagyon nem tetszenek, nagyon csúnyák egy kis hordás után, könnyen alaktalanná válik a háló. Barátom is vett egyet tavaly, alig vártam, hogy neki is feltűnjön mennyire nem előnyös.

Amúgy a tömegből nem fogsz kitűnni, mert ha marad a tavalyi divat akkor idén is mindenkin ilyen lesz.

2017. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem nem különösebben tetszik ez a cipő, de szerintem vedd meg. ha már sokat nézegetted, akkor biztos nagyon tetszik. nem feltűnő szerintem, és nem is divatmajmos.
2017. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!