Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukák! Ti mennyit költötök...

Anyukák! Ti mennyit költötök magatokra cipő terén?

Figyelt kérdés
Az érdekelne konkrétan, hogy cipőt milyen összegbe vesztek magatoknak? Mi az ami már a felső kategória nálatok? Hétköznapi viseletre gondolok.

2017. febr. 21. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
10 ezernél többet nem adok egy cipőért, de ennek nálam az anyasághoz semmi köze, előtte is ez volt nálam a határ.
2017. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanannyit költök cipőre, mint előtte. Sima cipőnél 10-12 a limitem, de inkább 5-6 körül szoktam venni, csizmát drágábban is.
2017. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
79%

Én cipőre sokkal többet költök az előző válaszolóknál..., pedig nincs sok cipőm, és addig hordok egyet, míg le nem szakad rólam. De csak jó minőségű, bőr cipőt veszek, szerintem az ép lábak és izületek miatt ez fontos, és főleg idős korban térül meg a befektetés.

Papucsból, szandálból Batz-ot szoktam venni, az 10-15 ezer Ft körül van (papucs 2, szandál 4 évet bír), téli cipőt 35-ért vettem (de legalább 4-5 évet várok tőle), őszi cipőt 20-30 között veszek, szintén 4-5 évre.

2017. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sportcipőt évente újat veszek, mert rengeteget hordom és szétmegy. Ez kB. 15.000 Ft. 2-3 évente csizma, szandi, szintén márkás. Csizmát most vettem 23.000-ért. Balettcipő, papucs kínais. Gyerekek előtt is ennyit költöttem cipőre.
2017. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Sajnos én 35 éves koromra eljutottam arra a pontra, hogy egy életre le kell mondanom az olcsó cipőkről. A tavalyi, balerina cipőkben végigszaladgált nyár tette fel az i-re a pontot, alig bírtam már járni, úgy fájt a térdem. Akkor vettem egy Berkemann szandált (27e), az őszi és téli cipőm is kényelmi, de csinos, szintén kb.ilyen árban. Azóta nem fáj a térdem EGYÁLTALÁN. Illetve most, hogy itthon vagyok 25 hetes ikerterhesen, és sokszor mezítláb mászkálok a lakásban, újra kezdem erezni, úgyhogy hamarosan beruházok egy itthoni papucsra.
2017. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár 3 gyerekem van,számomra ennek semmi köze az anyasághoz....bár nincsenek "csilliárdos" igényeim,ettől függetlenül jó minőségű,nem olcsó darabokat veszek.Ez nálam a 13-15 ezer ft-os kategória.Én évi 4-5 pár új cipővel/csizmával bővítem a kollekciómat...(természetesen a gyerekeink is új,jó minőségű,ortopédiai szempontból a legmegfelelőbb cipőt/csizmát/bakancsot kapják).
2017. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
csizma bakancs min. 15 ezer....ezekné fontosnak tartom hogy bőr legyen ugyanis...papucs szandál felcipoax 5000ér..
2017. febr. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Papucs 3 ezer, szandal 15.000, csizma 10.000, sportcipo 15.000. Bakancs 10.000.


Ket evente vasarolok. Talan osszesen 8 cipom van.

2017. febr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
én olyan vagyok akinek mindig van amit feltud venni,de soha nem folyt ki a szekrényből a rengeteg felesleges ruha. A ruházkodásomra is ugyan annyit költök mint a gyerekek előtt ....
2017. febr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Páronként sokat, egyébként keveset, mert nincs sok cipőm, egy minőségi bőr sokáig tart.

Kényelem számít, de már jóval az anyaság előtt így volt.

Rieker, Tamaris cipők váltak be, legújabb meglepetésként pedig a Decathlonos gyaloglóbalerina és sportszandál.

A gyerek lábán se spórolunk.

2017. febr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!