Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a ruhaösszeállí...

Szerintetek ez a ruhaösszeállítás hogyan állna egy duci csajon?

Figyelt kérdés

Egy nyári szettről lenne szó. Tudom tudom még nagyon messze van a nyár sajnos :/ De én már teljes lázban égek :D


A duciságot úgy képzeljétek el hogy nagyok a melleim, van derekam és egész arányosan oszlik el a felesleg, bár a lábaim nem a legszebbek :S Ezért gondoltam egy hasonló szettre:


Ruha: [link]

Cipő: [link]

Kalap: [link]

Táska: [link]


Ez egy másik összeállítás lenne:

Szoknya: [link]

Blúz: [link]

Cipő: [link]

Táska: [link]


Nos aki ezt idáig már elolvasta, annak köszönöm szépen! :) Nektek melyik tetszik jobban, melyiket látnátok szívesebben egy duci csajon? Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre! ^^



2017. febr. 27. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Duci csajon hosszú ruha, szoknya mindenképpen kerülendő.
2017. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia! :)


Sokan ezt mondják, de nem szeretnék egész nyáron farmerben lenni, ugyanis szeretném én is jól érezni magam, csak sajnos mivel van büszkeségem nem fogok felvenni p*csagatyát meg ilyesmiket, már ha érted mire gondolok.


És azt gondoltam hogy egy hosszú ruha takarná a lábaimat, mégis jól és nőiesen érezném magam. :) Persze megértem ha nem rajongsz a duci lányokért, de azért nekünk is hadd legyen egy kis szabadságunk ^^


Visszatérve a témára akkor esetleg valamit tudnál ajánlani ami szerinted elég nőies nyárra egy teltebb lánynak? :) Köszönöm előre a válaszod!

2017. febr. 27. 20:27
 3/12 anonim ***** válasza:

Térdig érő szoknya. Menj be valahová, próbáld fel mindkét variációt.

Hosszúból a sellő fazon lehet esetleg jó, de nyári ruhában még nem láttam.

2017. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben, még kicsit várok vele, egyenlőre még csak a cicababáknak való szoknyákat találtam az üzletekben. Majd ha rendszeresen meleg lesz, biztos fognak olyat is árulni :)
2017. febr. 28. 05:44
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az első összeállítás teljesen jó. Bár nekem a ruha mintája sok lenne, mert a nagy virágmintát nem nagyon szeretem. A cipő, táska is tetszik. Érdemes beszerezni még függőleges csíkos, vagy ferde csíkos, szóval semmiképpen sem vízszintes csíkos ruhát. Ami még jó állhat a mell alatt húzott empire-szabás( amit régen a görögök is hordtak.)

A 2. szettben a szandál hanyagolandó, nem illik teltebbeknek.

2017. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az első összeállításban a kiegészítők színben egyáltalán nem passzolnak a ruhához, a ruha pedig a kövér alakhoz, ugyanis nagy minták vannak rajta.

A második szett jobb lenne az elsőben linkelt szandival és a blúz csak betűrve hordható.

Egy mell alatt húzott maxi dress tényleg jobb lenne.

2017. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a színek most nem teljesen lényegek a kiegészítőknél, mert pl az első összeállításban sem az aranybarna színűt, hanem a feketét választanám.


Ettől függetlenül köszönöm szépen a tippeket.

2017. febr. 28. 13:12
 8/12 A kérdező kommentje:

És ez a ruha esetleg milyen, színek most nem fontosak, csak a szabása?

[link]

2017. febr. 28. 13:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez, amit utoljára linkeltél, szerintem jól állna neked, mert azt takarja, amk kevésbé előnyös rajtad, de kihangsúlyozná amit kell. :) Ilyen fazonban gondolkozhatnál nyugodtan.
2017. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben!! ^^
2017. febr. 28. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!