Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Michael Kors vagy Furla?

Michael Kors vagy Furla?

Figyelt kérdés
Táskát készülök venni, mindkét márkából van ami tetszik, a kérdésem az volna, ti melyik márkát preferáljátok, melyik jobb minőségű?
2017. febr. 28. 21:29
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Furla
2017. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudod, vannak most az üzletben akciók? Úgy értem, van táska 100 ezer ft alatt? Néztem a honlapot, és egész jó akciók vannak a webshopon, de nem jártam még az üzletben, így nem tudom, hogy azok a táskák itthon is akciósak-e. Sok MK-m van, azt tudom h a honlapon feltüntetett árak az itthoni árakhoz képest jóval alatta vannak...
2017. febr. 28. 21:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Deák tériben vannak akciósak teliek, ha megírod milyen szín/fazon érdekelne akkor megtudom mondani van e akciósan, par napja voltam benn a boltban. Mom Parkot nem tudom oda is érdemes benézni. 100 ezer es ebbol -40% de van nyari kollekciós ami 100 alatt van. Kérdés milyen fazon kellene neked.

En Furlat vennék sokkal tartósabb, elegánsabb, ket év garancia van ra es kevesbe tucat mint a MK.

2017. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

dejóóó! rózsaszín érdekelne, mustárszín, középméretű táska. holnap megyek egyébként, de akkor inkább ott kezdek, mint a Michael Korsban! :) Az MK számomra döbbenet volt, elég sok táskát szereztem be onnan, de mind akciósan 50-60 ezer forintért. Aztán legutóbb kivolt írva h 30-50%os kedvezmény, és dobtam egy hátast, mert így fizettem egy táskáért 110 ezret...


Nagy a választék a Furlában? Remélem akkor jut nekem is még egy szép darab és nem kapkodják el, hogy akcióban vannak! :D

2017. febr. 28. 22:40
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]



ilyesmit szeretnék!

2017. febr. 28. 22:45
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]



ez is tetszik még... ilyesmi fazonúak :) MKba esetleg nem jártál? kerek száz ezer ftom van, igazából örülnék ha összejönne egy MK és egy Furla táska is ebből! :D Nem tudom, h Arénával kezdjek-e holnap, vagy menjek egyenesen a Furlába :) de úgy vagyok vele, hogy mivel MK táskám már van, lehet a Furlával kéne beújítani :)

2017. febr. 28. 22:48
 7/16 A kérdező kommentje:
jujj de várom a holnapot! :D írjatok még, este pedig megírom én is mit választottam! :)
2017. febr. 28. 22:49
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevés de van meg ezekből a furlaban
2017. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

[link] Ez van pirosba feltéve ha megvan meg 60 ezert

Nem jarok MKba nem szeretem

2017. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

sziasztok! na vasarlas letudva, oszinten szolva csalodas volt picit az egesz. bementem a michael korsba, altalaban megkerdezem mi van akcioban. na most is igy tettem, a pasi ugy nezett ram mint a veres ingre. onnantol flegmazott, mondta nincsen semmi akcios darab, aztan csak sikerult eloszedni a raktarbol egy taskat... 58 ezer ftert vettem meg. aztan a furla... a vaci uti csalodas! kinalat alig, be sem mentem, hanem a mom parkban levo uzletbe leptem be ahol nagyon segitokeszek voltak. akcioba 1-2 csunyacskabb darab maradt de az is horror aron, vegul egt kis lancos babarozsaszin taskat valasztottam, fer bele eleg sokminden azthiszem capriccio a neve. ar korrekt volt ahhoz kepest, hogy furla, 42 ezer ftba kerult, igy kimeritettem a 100 ezrem is es megvan eletem elso furlaja :) egyebkent igy fogasra meg mindenhogy en az mkt minosegibbnek erzem! amin ledobbentem meg az a guess... silany taskak dragan... nekem van egy crossbodym de kb mint egy kinai sz.r, es a guess karkotom meg nyaklancom szetkopott par honap alatt keves hasznalattol.


koszonom h irtatok! :)

2017. márc. 1. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!