Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha én férfi vagyok és szeretem...

Ha én férfi vagyok és szeretem a szőrméket akkor feltêtlenül Homokvihart jelent?

Figyelt kérdés

Ha valaki egy fiatal férfi, aki szereti a férfi(!) szőrme dzsekit, vagy szőrme zakót, ilyen bundásabbat , akkor miért kell feltétlen melegnek nézni?


Ha azt mondja: "Sose vonzódtam a férfiakhoz, színtiszta hetero vagyok. "

De szereti az ilyet akkor?

Lehet attól hetero?



2017. márc. 1. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira álságos akik az öltözék alapján rangsorolnak. Szerintem ezeknek az embereknek nem lehet vmi sok iq-juk.
2017. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1


Ezért kérdezem. Hogy kinek mi erről a véleménye. Mert szerintem is így van ahigy írod.

2017. márc. 1. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert lennel az?

Egy ferfinek nem jar a komfort es a kenyelem es a kulonlegesseg erzese csak mert ferfinek szuletett?

Viseld nyugodtan ha neked az tetszik!

2017. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bárcsak látnèk már egy ilyen pasit, esküszöm.úgy utálom hogy mindenki biztonsági játèkot játszik.
2017. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4!

Te vagy a kiraly!

Neked is feltunt ami Nekem , hogy az osszes pasi csak azert nem hord olyan ruhat ami kenyelmes es tetszik neki mert azzal foglalkoznak hogy VELETLENUL NEM E HOMAROS...

Ettol En is a falra maszok!

Persze peldat nem vesznek a csajokrol , akik siman viselnek meg ferfi ruhat is ha az tetszik nekik!

2017. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!