Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi célból hord valaki leggings...

Mi célból hord valaki leggingst rövid felsővel hogy látszik mindene?

Figyelt kérdés

Azt akarja hogy valaki lefektesse? Vagy élvezi hogy minden fiú meg szeretné... ? Vagy mutogatni akarja a jó lábát, fenekét?

Vagy nem gondol bele és csak divatosan akar öltözködni?



2017. márc. 2. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írod.
2017. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
aki nagyon vèkony azon sztem nem gáz ..tudom hogy alapszabály hogy hosszú felső meg blablabla, de sztem ez már változott...főleg ha olyan anyagból van....de minèl nőiesebb valaki ...annál jobban kell vigyáznia mert annál közönsègesebbnek hat minden olyan ruhadarab.
2017. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2017. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2017. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
pl ezek
2017. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
így jók sztem
2017. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Segget takaró felső alap kéne, hogy legyen, mert senki nem kíváncsi más pi...ra - tekintve, hogy ez lényegében harisnya.
2017. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#2

"hogy alapszabály hogy hosszú felső meg blablabla"


nincs szabály, a kérdés mindössze annyi hogy MIÉRT szeretné valaki hogy látszódjon a feneke, szeméremdombja stb formája

2017. márc. 2. 17:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset ha ugyan ribizlisen néz ki de esztétikusabb látvány mikor a nem épp vékony narancsbőrös lányok felveszik ugyan ezt inkább az a gáz szerintem.
2017. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mutogatni akarja magát vagy mert divat. Kétlem, hogy megdugatni akarná magát. Jobb esetben van mit mutogatni, de amikor 80 kilós nők is felveszik, ráadásul át is látszik, hát az nagyon hervasztó látvány.
2017. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!