Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig szokas hordani tavaszi...

Meddig szokas hordani tavaszi kabátot? Márcistol júniusig? Vagy majusig? Ugy altalaban magyaroknal

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én májusig szoktam általában. De volt már olyan jó idő, hogy áprilisban nem vettem fel tavaszi kabátot. :)
2017. márc. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem az ilyen kérdéseket, hogy mikortol és meddig lehet felvenni ezt meg azt... abszolút időjárás függő.

Pl februárban is volt olyan jó idő hogy tornacipőben és tavaszi kabátban voltam, de pár éve márciusban havazott.

Most is március van, napközben egész jó idő, de korán reggel még cseszett hideg van és megfagynék kiskabátban. Este szintén mikor jövök haza a munkából...

De júniusban is lehet olyan esős idő, hogy bizony kell a kabát.

2017. márc. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írtam hogy ÁLTALÁBAN M agyarországon. Ugyanis eddig Kínában laktam. És tájékozódom.
2017. márc. 4. 09:00
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Hordd akkor, amikor olyan az idő, hogy hordani kell :D

Én annyira nem értem ezt a magyar mentalitást. Februárban volt pár 10 fokos nap, és mentek az emberek bundában meg anorákban, csak mert hivatalosan tél volt :D


Az időjáráshoz öltözzél, ne a naptárhoz :D

2017. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek köze nincs magyarhoz meg nem magyarhoz. Egyszerűen megbolondult az időjárás, mindegy miért.

Emiatt egy napon belül is jókora hőingadozások lehetnek minden évszakban.

Régen a változékony évszakokban (tavasz, ősz) azt ajánlották az embereknek, öltözzenek rétegesen. Azaz pulcsi alá inget/pólót, fülé mellényt/kardigánt, arra pedig kabátot. Alul bugyira harisnya, harisnyára alsónadrág, arra felső nadrág. És ha hideg van, így marad. Ahogy melegszik, lehet menni a toalettbe és vékonyítani a védőburkolatot. Férfiaknál hasonló, csak mivel mi kevésbé vagyunk alul fázékonyak, elég egy közepes vastagságú nadrág. Nőknél persze divat a szoknya, meg változékony időben divat az urológián, nőgyógyászaton is ücsörögni a váróteremben áldozni a divat oltárán...

2017. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!