Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a hétköznapokra...

Szerintetek a hétköznapokra milyen ez a stílus?

Figyelt kérdés

Tehát már egy jó éve elkezdtem csak ingbe járni, és úgy gondoltam, hogy beszerzek egy zakót. [link]

Erre gondoltam, hogy ezt veszem meg és ehhez fekete farmert veszek fel, és inget. Szerintetek milyen ez a stílus hétköznapi viseletre?



2017. márc. 4. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Úriemberes, mindenképpen elfogadhatóbb, mint a letolt nadrágos, melegen öltözködő fiúk. Egyébként ha ebben érzed majd jól magad, és tetszik ez a stílusirányzat, mi akadályoz benne?
2017. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Egyenruha stilus!

Mindenkin ez van aki elegans akar lenni csak az a baj vele,hogy nem leszel egyedi mert sokan neznek igy ki.

2017. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Mégis hogy másképp lehetne elegáns egy férfi, ha nem inget és zakót visel? Mert nőknél azért elég széleskörű a dolog, sok megoldást lehet választani, de egy férfi nem vehet fel magassarkút és szoknyát :D

Persze hogy hasonlítani fognak az elegánsan öltözködők,de azért csak nem fekete öltöny van mindenki fehér inggel és nyakkendővel.


Személy szerint odavagyok az elegáns stílusban öltözködő férfiakért, ha nem egy Airmax és társai féle cipőt húzol hozzá,és persze a nadrág sem kiszaggatott, ülepes, bokavillantós extraszűk rémség akkor tökéletes lesz hétköznapokra.

2017. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félcipőt hordok hozzá :) Én is úgy vagyok vele, hogy a zakó és az ing sosem megy ki a divatból. Csak gondoltam megkérdezem nektek mi a véleményetek róla.
2017. márc. 4. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól nézne ki
2017. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!