Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy magas, vékony (188/78-80)...

Egy magas, vékony (188/78-80) férfi jó öltöködéssel lehet vonzó a nők szemében vagy veszett ügy a testalkat miatt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
én férfi vagyok, de nem értem, mi a problémád, szívesen cserélnék veled, és sokan mások is ;)
2017. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Emiatt ne keseregj. Van egy ismerősöm aki közel 2 méter magas kb olyan súlyban van mint te és sose volt gondja a csajozással.


Azt nem tudom mi a titka az ilyen embereknek, de gondolom önbizalma az van meg kiállása/stílusa ami bejön a csajoknak.


Örülj inkább annak, hogy magas vagy. Ha alacsony lennél akkor az lenne a baj, hogy minden csaj a magas pasikat szereti.


Szerintem nem lehetsz olyan életveszélyesen piszkafa, meg egyébként se ez számít.

2017. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a magas és karcsú pasikat kedvelem. Na nem az olyanokat akiknek vékonyabb a lába mint nekem, hanem normális, egészséges testalkattal rendelkeznek.
2017. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!