Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek kicsit...

Hogyan öltözködjek kicsit nőiesebben? Tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés

Tervezek egy gardróbfrissítést, mert körülbelül a ruháim fele tetszik vagy jó rám, a többi már régebbi és azóta más tetszik, már nem érzem jól magam azokban a ruhákban.

Szeretnék egy kicsit nőiesebben öltözni.

Milyen ruhákat, boltokat tudtok ajánlani? Szerintetek mi állna jól?

Mellig érő barna hajam van, a bőröm is barnásabb, melegebb tónusú, a szemem sötétzöld, a testalkatom normál, se túl vékony, se kövér, amúgy a körte tipusba tartozom.

Azt vettem észre, hogy a pasztellszínek meg a világos színek nem állnak valami jól, pedig nagyon szeretem például a púderszínt.

A kedvenc színeim ruhában, amik szerintem jól is állnak, az a bordó, sötétszürke, fekete, sötétkék.


2017. márc. 12. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőies szabású ruhákkal. Ilyen pl a szövetkabát, ballonkabát, blézer, magassarkú.

Olyan színeket hordj amik jól állnak. Én a zöldet és kipróbálnám, meg a citromsárgát. Egy magassarkú vagy csinosabb cipő is sokat jelent.

2017. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírás alapján ősz típusnak tippellek. Azt ajánlom hogy bogarássz át több oldalt is, hogy biztosan ebbe a típusba tartozol és ott úgyis felvannak sorolva hogy milyen színek állnak jól. Abban hogy az alakodra milyen ruhák valók, szintén segítségedre lehet a google. Ezeknek magad is utána tudsz nézni, erről nem írnék kisregényeket.


Először is alapdarabokat szerezz be, amiket tudsz egymással kombinálni. Ezek általában egyszínű, egyszerű darabok amiket könnyű beépíteni bármilyen szettbe és egy feltűnőbb kiegészítővel feldobhatóak. Olyan ruhákat válassz, amik az alakodnak megfelelőek és jól is érzed magad bennük. Tehát ha egyáltalán nem vagy oda a szoknyákért, akkor ne vegyél, hiába nőies. Csak feszengenél benne és a közérzeted is elrontaná.

Többféle képpen is lehet valaki nőies. Nem muszáj szoknyát, magassarkút viselni, egyszerre pláne nem. Egy tornacipőt is lehet nőiesen, elegánsan viselni. Hány éves vagy egyébként? Milyen ruhákat viselnél szívesen és mi az amit egyáltalán nem vennél fel? Mert írhatom hogy vegyél egy alacsonyabb sarkú bokacipőt, ha te nem akarsz magassarkúban tipegni...

Meg azért egy 40 fölötti nőnek inkább térdig érő szoknyákat javasolnék, míg egy 20 évesnek bátran ajánlanám a combközépig érőt is.

A lényeg hogy berendezést nem pakolunk ki, nem visszük túlzásba a kiegészítőket és fontos hogy a színek, anyagok harmonizáljanak egymással. Ugye a cipő-táska egyforma színű legyen szabály már évek óta nem érvényes, de azért kék bőr táskához ne húzzunk már pink lakkcipőt.


Az hogy milyen boltokban vásárolj, a pénztárcád fogja megmondani. Hiába javaslom a drága plázás üzleteket, ha egy sima pólót sem tudnál megvenni ott, vagy sajnálnád rá a pénzt. Én speciel kg-os turikba járok, egyrészt nem tehetem meg hogy drága cuccokat vegyek, talán az olcsóbb plázás üzletekben vásárolhatnék (H&M, New Yorker, Bershka), de nem akarok olyan cuccokért számomra sok pénzt kiadni, amiknél jobb minőségűt is találhatok.

Ugyanis turikban kilehet fogni új vagy újszerű ruhákat (nem csak szakadt, divatjamúlt cuccok vannak ahogy az a sztereotípiákban is van), hanem olyan márkák holmijait is beszerezhetem, amiknek nincs is üzlete Magyarországon.

Én is turikból újítottam fel majdnem a teljes ruhatáram és nem túlzok ha azt mondom, hogy max 8000-ret költöttem.

2017. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már az interneten is utánanéztem. Általában H&M, C&A és ilyen árkategóriájú üzletekben szoktam vásárolni, de benézek majd valami turkálóba is, az mégiscsak olcsóbb:)
2017. márc. 12. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Turik plusz hogyha valami konkrétabb kell gardróbcsere vagy jófogás, ott is ki lehet fogni jókat, van aki nem meggazdagodni akar ott csak szekrénysöprés ereményét teszi fel.
2017. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bocsi, de a H&M, C&A nem túl menő üzletek, elégg szar minőségű dolgokat lehet ott drágán kapni.


sokkal inkább érdemes turikba menni, mert az angol és német ruhák jobb minőségőek, és főleg olcsók - a legtöbbön nem is látszik, hogy valaha is használva volt, sokszor még rajta is van az eredeti árcédula.

2017. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de én turikból vásárolok, és rengeteg ruhám H&M-es. Jó nyilván eredeti áron nem venném meg, de a minőségükkel nincs semmi baj.
2017. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!