Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ducibb lányként hogyan tudnék...

Ducibb lányként hogyan tudnék csinosan öltözködni? Sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy a legdrágább ruhákat meg tudjam venni.

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 21:58
 1/7 Alain Delon ***** válasza:
77%
Igaz, én férfi vagyok, de nem a drágaságon múlik a dolog. A szabás és a színek, amik ezt befolyásolják.
2017. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

fehér és a fehérhez hasonló világos színeket mellőzd.


függőleges csíkos keskenyít szal előnyös, vízszintes csíkos szélesít, szóval azt ne.


Minden féle derékban húzott ruhát jók, vagy derekadra tegyél övet ugye ruhánál vagy tunikánál mert az karcsúsít.

2017. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Kerüld a lógós, bő ruhadarabokat! Amikor középsuliba jártam, egy duci alacsony tanárunk volt, de rettentően csini volt! Tunikát viselt cicanadrággal meg bokacsizmával, ami magassarkú volt. Amikor lapos talpút vett fel, akkor feszes farmert feszes felsővel! Ez azt bizonyítja, hogy ne kerüld a feszes darabokat, de ne is mutass mindent az alakodból, pl ne hordj cicanacit (mert sokat mutat a "tökéletes" alakúakból is) feszes felsővel. Farmer legyen feszes felsővel sztem, vagy cicanadrág tunikával. Nektek teltebbeknek jobban áll a tunika cicanadrággal, mint nekünk pálcikáknak! :)

Színeknél google-n keress rá a 4 évszaktípus színeire, természetes adottságokhoz millió cikk van, hogy pl. milyen minta és szín milyen hajszínhez, bőrtónushoz passzol!

2017. márc. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy duci vagy, még nem mondd nekünk semmit.

Milyen alakod van (körte, alma, homokóra- igen duciként is lehet valakinek homokóra alakja)? Illetve mennyire duci az a duci? Mert az sem mindegy hogy két ember kiteszel, vagy csak van rajtad némi plusz kg.

És nem kell drága ruhákat venni ahhoz, hogy az ember jól nézzen ki. Ahogy írták, a színek és a fazonok amik csinossá teszik az embert.

2017. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz látatlanban divattanácsokat adni, mert minden duci ember máshogy duci... van, aki hasra, van, aki fenékre hízik, van, akinek nagy melle van hozzá, van, akinek nem.


Én pl. egy melles-segges, hasra és fenékre is hízó duci lány vagyok. Az én tippjeim:

- turkálók... főleg az angolok. Angliában rengeteg bolt árul nagyobb méretű ruhákat, és azok, ha megunják őket, bekerülnek hozzánk. Olyan típusú, stílusú márkák, mint nálunk a H&M, Zara... és simán találsz méretet, ráadásul tök olcsón

- kerüld a nagyon bő, lógós darabokat, mert azok még kövérebbnek mutatnak. Nem feltétlenül kell teljesen feszülős mindenből, de a nagyon bő felejtős

- ha nem tudsz dönteni farmer szabásból, akkor válassz egyenes szárút. Nekem pl. a csőfarmer jobban áll, mint a trapéz, mert alacsony vagyok, és összenyom, de pl. egy magas lánynak tök jó a trapézszabás, és vékonyabbnak mutatja a lábat.

- ha a lábad nagyon vastag, akkor szoknyából, ruhából ne minit vegyél, hanem térd alatt végződőt

- minden egyszerű szettet fel lehet dobni csinos cipővel (pl. pici sarok hétköznapra is, alkalomra magassarkú), szép kendőkkel, ékszerekkel

- ált. az A-vonalú szoknyák, a V-kivágás, a klasszikus '50-esévekbeli ruha-szabásvonalak, a sötétebb színek, a nem nagymintás holmik jól állnak a nagyobb dabaroknak, viszont pl. a nagyon népies meg a "deromantikus" falusi/countryside dolgokat hanyagolnám, mert azok közül a többség eléggé tehenészlányosnak tud mutatni vkit

- hosszított, nem túl rövid felsők

2017. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szűk felsőket és a szűkszárú gatyákat kerüld,bár itt pont az ellenkezőjét írják 😀
2018. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!