Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Jó ez a Farmer? Meleges?

Lányok! Jó ez a Farmer? Meleges?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 15. 10:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nem nevetnek ki?
2017. márc. 15. 10:36
 2/12 A kérdező kommentje:
ja és 18 éves srác
2017. márc. 15. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nevetnek ki mert divatos!De én személy szerint rosszul vagyok ha egy pasin ilyet látok!Egyáltalán nem férfias!
2017. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha egy non nem meleges egy acelbetetes bakancs akkor egy nadrag ami ferfi ruha miert lenne az egy fiun?


Nyugodtan viseld ha valakinek nem tetszik az az O baja.

Lenyeg hogy Te jol erezd magad benne.

2017. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Láttam már rosszabbat is, ezlegalább ágyéknál nem szorítja el a vérkeringést, meg úgyis divat most a passzentos nadrág, ha jó felső ruházattal és cipővel kombinálod semmi baj nincs vele.
2017. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5!

Erdekes ,hogy ez az agyeknal elszoritas mekkora aggodalmat okoz egyeseknel,de csak a farmer eseteben , persze a passzentos boxernal ez senkinel nem jut eszebe...

2017. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Térdtől lefelé jó, de térdtől felfelé elég bő, buggyos, trottyos. :( Szóval térdtől felfelé nem tetszik.

Egy normális feszülős skinny farmer sokkal jobban állna rajtad, ami feszül a fenekeden is. :)

2017. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem 'meleges' (legfeljebb 10-20 éve mondták volna annak.

Az viszont gond - lehet - ezzel a fazonnal, h. mivel gyűrött/ ráncos/ redős, ezért az alacsony srácokat még jobban 'összenyomja' (azt az optikai érzetet kelti, h. nem elég magas, hosszú lábú a viselője, mivel még a nadrág is nagy rá), tehát a passzos, egyenes fazon (straight cut v. a skinny) előnyösebb).

Ez utóbbi is csak akkor, ha nem csirkecsont vékonyságú a lábad, mert akkor kicsit gáz, h. Barbinak tűnsz benne.

2017. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 azokra gondolok ahol néha már kirajzolja a "családi ékszereket" bár hálisten az ritka.
2017. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csajoknal a tevepata nem zavar?

Amugy a passzos boxerre nem kaptam valaszt, de remelem egyszer majd te jossz velem szemben es megmutathatom a csaladi ekszeremet...

Nehogy mar ugy oktozzek , hogy idegeneknek megfeleljek!!

2017. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!