Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk az elegansabb vagy a...

Carlien kérdése:

Fiuk az elegansabb vagy a sportos oltozetu lanyokat szeretitek jobban es miert?

Figyelt kérdés
En elegansan szoktam oltozkodni es olyankor csak az idosebbektol kapok dicseretet az utcan..

2017. márc. 20. 20:35
1 2
 1/13 Donald J. Trump ***** válasza:
Aranyközépút. De a szélsőségek közül az elegánsabbat lehet jobban tűrni - a melegítőnadrágos/leggingses, ki-van-a-hasa toppos Nájki futócipős hölgyeményektől fel áll a szőr a hátamon, az szörnyű!
2017. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sokkal inkább az elegánsat kedvelem lányokon. Bár le tudnád írni, hogy nálad mikből áll az elegáns öltözet? :)
2017. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én az elegánsabb stílusú lányokat, de nekem nem teljesen egyértelmű mit értesz elegáns alatt. Küldenél linkeket összeállításokról, hogy milyen stílusú ruhákra gondolsz
2017. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hat nekem van egy jo par blezerem ingem is mondjuk inkabb mar polot veszek fel a blezerhez vaszon nadrag vagy bor szoknya bor ruha lakk cipo vagy magassarkut szoktam hordani es nyaklancokat gyuruket meg orat szoktam mindig kiegeszitonek. Baratnoim azt mondtak hogy mivel igy oltozkodom nem tunok tul kozvetlennek
2017. márc. 20. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2017. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkepp az elegans tetszik es ne is csodalkozz hogy idosebbek bokolnak mert ok tudjak hogy nez ki egy igazi no!


A kisfiuknak megteszi a sportos neha mar meleges oltozet is a lanyon mert ok meg igenytelenek az osszhatasra..

2017. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Sportos.

Az "elegáns" hányinger.

2017. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na itt van elottem egy kisfiu...
2017. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mi van rajta (ésszerű kereteken belül)! Nyilván előnyös, ha tudja mikor mit kell felvenni, persze ez a gondolkodásmódon is múlik. Ha te úgy gondolod, hogy az jobban áll, vagy csak azt szereted, akkor viseld azt! Ha mindenki azt írná, hogy a sportos, és te változtatnál, akkor valószínű nem lennél magabiztos, és kisugárzó, mint az elegánsabb összeállításaidban!
2017. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 magadra gondolsz? ;)
2017. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!