Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhaválasztás esküvőre? (vendég)

Ruhaválasztás esküvőre? (vendég)

Figyelt kérdés

Ősz elejére vagyok meghívva esküvőre és ez a három ruhám van, amin nagyon gondolkozom:


1: [link]


2: [link]


3: [link]


Mindhármat fehér körömcipővel hordanám, és szívem szerint az elsőt viselném, csak bizonytalan vagyok benne, hogy illő lenne e az alkalomhoz, mivel fekete...



2017. márc. 21. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ősz elejére? Még van egy fél éved gondolkozni a ruhán. Egyébként jó az első is, nem teljesen fekete, ma meg már a sima fekete is elfogadott.
2017. márc. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

én az elsőt nem a feketeség miatt nem választanám, hanem mert pöttyös, olyan retró bulizós hangulatot áraszt és szerintem nem is elegáns ez az összeállítás


nekem a 2. tetszik


(tavaly, meg tavalyelőtt nyáron voltam esküvőn és fehér ruhát viseltem, semmi probléma nem volt belőle, de nem is nagyon érdekelt, hogy ki mit gondol rólam ezzel kapcsolatban. ezt szerettem volna felvenni és kész.)

2017. márc. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a három jó, különösen az első és a második. A másodikra valami alkalmibb övet tennék (keskenyebb, csillogóbb...). Talán az első egy kicsit szigorúbb megjelenést ad, inkább üzleti alkalomra tudnám elképzelni, én a másodikban mennék. A harmadik kicsit hétköznapinak tűnik, túl sok a minta egy alkalomhoz képest.
2017. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok (#3), még annyit, hogy a második piros kiegészítőkkel (öv, táska, cipő) igazán vagány lenne. Fehérrel unalmas.
2017. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia.


Nem tudom, lehet, hogy velem van a baj, de feketét nem vennék fel. Van, ahol besértődnek emiatt.

Amúgy fazonra az első a legjobb. Ősz elején este már lehet elég hűvös idő.

A sötétkék szín szerintem jobb választás.


De a döntést neked kell meghozni :) szépek ezek a rucik.

2017. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első ruha se rossz, én fehér kiegészítőkkel venném fel, esetleg egy fehér virág kitűzővel vagy hosszabb lánccal is feldobnám.

Őszig meg még sok időd van, addig simán lehetséges, hogy új kedvenced lesz. ;)

2017. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Első nagyon rossz. Unokatestvérem esküvőjére a legjobb barátnője egy fekete koktélruhát vett fel, nagyon szánalmas volt, mintha nem is odakészült volna. Szerintem a második a legcsinosabb ezek közül, bár ha addig lenne rá lehetőségem, biztosan másik ruhát vennék, egyik sem az igazi. Persze ha 40 felett vagy, jó az összes, de feketét ha tudsz, ne vegyél fel.
2017. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#3
2017. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Sokan húznak már feketét/fehéret esküvőre is, de én azt mondanám, a hagyomány még mindig azt diktálja, hogy nem illik és emiatt sokan furán néznek az emberre, mégha nem is mondják.

Én nem azért megyek egy esküvőre, hogy engem nézzenek meg, tiszteletben tartom, hogy ez a pár napja, pedig én is kedvelem a fekete, mintás ruhákat.

Szerintem nem illik egy nagyon feltűnő, mintás ruhát felvenni, így a harmadikat kizárnám, pedig baromi jól néz ki.

Az elsőt a nagy pöttyök miatt zárnám ki és mert abszolút nem ad alkalmi érzetet.

Ha ezek közül kell választani, akkor a második.

Nekem egyébként 2-3 db baromira egyszerű sötétkék ruhám van és egy halvány rózsaszín, pont azért mert a korosztályunkban esküvődömping megy. A kiegészítők dobják fel, csinosak, elegánsak, mégsem feltűnőek.

2017. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!