Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lábszag ellen milyen zoknit?

Lábszag ellen milyen zoknit?

Figyelt kérdés
100% pamut zoknit mondanak, de hol vegyek jo minőségű zoknit emberi áron? Mindig 90%-os amiket találok.
2017. márc. 21. 07:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Látott orvos, kedves 10-es, de nem volt ötlete. Én pl. ma is izzadtam, szerintem póló-rövidgatya-papucsban kéne töltenem az időmet márciustól szeptemberig.


Még az jutott eszembe, hogy árulnak ún. ezüstszálas zoknit, azt akarom még kipróbálni, bár az drága és te emberi árat kérdezel.

2017. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet kezdo volt a doki..?

Amiket leirtal az pedig idegi eredetu amit kezelni kene mert hosszutavon nem egeszseges.

2017. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Miert lett lepontozva mindenki? Szerintem tok normalis segitokesz valaszok voltak (a legtobbje). Ugy utalom az ilyet :@

Nem mint ha szamitana, csak olyan rossz hogy az ember tenyleg probal segiteni, erre vmi b.romarcu folyon lehuz mindenkit.

2017. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18%

Lehet azert mert megitelesed szerint ( a legtobbje) adott jo valaszt?

Mibol gondolod,hogy pont ezek a jo valaszok?

Mert ezekbol van tobb? Attol meg nem biztos hogy jok is!

Sokszor egy hulye 100-at csinal alapon mukodik sokminden.

Egyebkent erdekes,hogy ezt nezegeted,hogy ehhez a kerdeshez erkezett valaszolok kozul a tulnyomo resze hova lett pontozva!

Nezd meg az Enyemet! Szerinted erdekel?

Es nem minden esetben mondok rossz valaszt csak tobben nem ertenek Velem egyet.

2017. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, veszek meg par magas pamut tartalmu zoknit, illetve 2 jol szellozo cipot vetesforgashoz :). A kremezest is elkezdtem.
2017. márc. 23. 05:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!