Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet az ilyen cipőket...

Hol lehet az ilyen cipőket olcsón beszerezni?

Figyelt kérdés

Nem találtam most egyedülálló képet, esetleg erről a fekete: [link]

Nagyon tetszenek ezek és sok lányon látom, viszont nekem nincs pénzem a plázában cipőt venni, a kínais meg egy hét alatt széthullik. Neten se találtam ilyesmi hirdetéseket. Esetleg van más mód, ahol olcsón minőségi terméket adnak? Vagy vállaljam be a kínait?

Maximum 5000 forintom van most cipőre, a Deichmann majdnem belefér, de nem láttam ott hasonlót :(


2017. márc. 22. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Olcsón minőséget nem fogsz kapni,szóval ha ezen az elven mész akkor inkább vállald be a kínait.A Deichmann oldalán 2hete kb nagyon sok ilyen cipő volt.De amúgy ez a cipő inkább őszi mint tavaszi,nekem legalábbis tavasszal nagyon melegem volt az ilyen stílusú cipőmben.
2017. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Duna Pláza, H&M

Láttam a feketéhez hasonlót leárazva 4000 forintra.

16-án jártam ott, akkor még volt belőle 4-5 pár.

2017. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!