Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jön be a fiúknak a...

Miért jön be a fiúknak a combzokni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek combzoknikat (főleg feketét, szürkét) hordani, szoknyákkal, shortokkal, suliba, utcára, buliba is. Tapasztalatom szerint a legtöbb fiúismerősömnek nagyon bejön a combzokni, a legtöbben dicsérik ilyenkor az outfitemet, illetve sok fiú le sem tudja venni a tekintetét a lábamról, sokszor kocsányon lóg a szemük. Miért tetszik szerintetek a fiúknak a combzokni, miért nézik ennyire?

2017. márc. 22. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Mert szexi.
2017. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát egyrészt nem csak a combzokni, de minden más térd felé érő dolog elég jól tud kinézni PL combfix, combcsizma. Gondolom az is, hogy ilyenkor csak egy viszonylag kis bőrfelület van szabadon a zokni és a szoknya, short vége között és ebben is lehet valami. Plusz kiemeli a láb formáját.
2017. márc. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Talán épp jó helyre irányítja a figyelmet. Vezeti a tekintetét, mint egy jól elhelyezett elem egy festményen. Sejtelmes, hogy mégsem az egész lábad van szabadon. Passz. Szexi és örüljünk neki, hogy egyre több lányon látni:Dd
2017. márc. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert rib*s
2017. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
En kivetel vagyok mert nekem rettentoen taszito ha ilyet latok!
2017. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sokaknak tetszik, ugyanúgy mint a combfix, szexi, kiemeli a lábat és hosszítja, én valamiért rövidnadrággal nem merem hordani csak szoknyával (van egy fodros miniszoknyám azzal nagyon jól néz ki.

Csak ne csúszna le annyit, lehet beleragsztok belülre egy olyan szilikonos combfix tetőt mert az agyamra megy az igazgatás :D

2017. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Mert fétis. Egy ideig takar, aztán meg pont ott, ahol igencsak közel a bejárat a nuniországba, puff, hirtelen nem fed semmi.
2017. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszem, hogy a combzoknit szeretik, hiszen nem valószínű, hogy órákat nézegetik olyan webshopokban, ahol nincs láb hozzá, csak maga a zokni.

Szóval a lábad tetszik nekik.

2017. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azért több van benne, hogy "csak" a lábam tetszik, megfigyeltem, hogy amikor combzokni van rajtam, akkor sokkal inkább kerülök a fiúk figyelmének középpontjába, mintha csak egy testszínű harisnya. Miért lehet ez szerintetek?
2017. márc. 23. 22:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Már leírtam. Fétis.
2017. márc. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!