Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jön be a fiúknak a...

Miért jön be a fiúknak a combzokni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek combzoknikat (főleg feketét, szürkét) hordani, szoknyákkal, shortokkal, suliba, utcára, buliba is. Tapasztalatom szerint a legtöbb fiúismerősömnek nagyon bejön a combzokni, a legtöbben dicsérik ilyenkor az outfitemet, illetve sok fiú le sem tudja venni a tekintetét a lábamról, sokszor kocsányon lóg a szemük. Miért tetszik szerintetek a fiúknak a combzokni, miért nézik ennyire?

2017. márc. 22. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Na most már lássunk egy képet.
2017. márc. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy én is így vagyok.

Nem nem fétis, de szerintem ez olyan aranyos, lányos.

Nekem sokkal jobban tetszik egy nőies/aranyos megjelenés értem ezalatt a szoknyát, combzoknit egyberuhát stb mint egy 1000-ére látott 3/4-edes nadrág airmax cipővel és a többi.

2017. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Úgy mondják itt egyesek a fétist mintha valami pejoratív elítélendő dolog lenne.

Elárulom ha valakiben a szexi fehérnemű szexuális vágyat kelt ez pontosan ugyanúgy fétisnek számít, az emberek 99%-ának van valamilyen fétise, kinek mi.

Egyébként meg attól hogy valakinek tetszik a combzokni még nem lesz automatikusan a fétise, ahhoz az kell hogy szexuálisan felizgassa, ha csak jól néz ki szerinte mint pl egy szép szoknya vagy egy pulcsi egy lányon az még nem fétis kategória.

2017. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A 13-assal egyetértek. A barátom például odáig van a combzoknikért, de ugyanakkor ugyanúgy fülig szerelmes belém akkor is, ha pl. farmer van rajtam, nem a ruhadarab miatt szeret, de a combzokni izgató számára. Én pedig szívesen járok sokszor a kedvébe és veszek fel térd feletti zoknit, de tudom azt is, hogy igazából minden ruhában szeret.
2017. márc. 26. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!