Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Akik elegánsan,...

Férfiak! Akik elegánsan, öltönyben dolgoztok egész nap élvezitek ezt? Szerettek ebben lenni? N

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 09:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Azt nem tudom hogy ők élvezik e, de mi nők biztosan :)
2017. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
0%
én igen
2017. márc. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak munkaruha.
2017. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

Én utoljára tíz éve az érettségimre öltöztem ki ennyire, utána egyetemre is úgy jártam/járok vizsgára, hogy vittem magammal váltóruhát, és max a gatya maradt rajtam, zakóm meg szerintem nincs is, az érettségin rajtam lévőt anyám eladta úgy négy-öt éve. Ezek után szerintem sejted, hogy mi a véleményem az "elegáns" férfiöltözködésről. Azt is fel kellene akasztani, (természetesen elegánsan a nyakkendőjénél fogva) aki kitalálta.

Részben a szakmámat is úgy választottam, hogy ne kelljen zsúrpubi hülyegyerekként öltönyben bohóckodni, világ életemben közgazdász vagy jogász szerettem volna lenni, de azok a szerencsétlenek kénytelenek kiöltözni, ezért menetem természettudósnak. Vegyészként elég fölkapni a pólóra egy laborköpenyt aztán kész az "elegáns" megjelenés.

2017. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
En nem dolgoznek olyan helyen ahol egyenruhaba kell flangaszni mert egyreszt mi abban az egyedi es csinos hogy mindenkin ugyanaz a stilus van, masreszt meg baromi kenyelmetlen.
2017. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Én igen. Ilyen a stílusom, ebben érzem jól magam. Ad egy tartást az embernek.
2017. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Már lassan 2éve dolgozom egy cégnél ahol elvárt az,hogy mindennap öltönyben/elegánsan legyünk öltözve.De szó sincs egyenruháról.Mivel most már vezetői pozícióban dolgozom megtehetem,hogy drágább márkák öltönyeit,ingeit vásároljam meg,így én nagyon szeretem.Sokszínű,mindig lehet variálni és szerintem viszonylag kényelmes is.
2017. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

Bocs de az oltony mi ha nem egyenruha?

Mit tudsz rajta varialni? Max a szineket de a fazon egy es ugyanaz !

Fu, fa, virag ebben van es azt hiszik hu de elegansak pedig tok egyforma a fazonja a dragabbnak es az olcsobbnak is.

Nem attol leszel egyedi hogy meg a biztonsagi oron is ez van..

2017. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
10%

ma 15:21


igazad van! nem kell öltöny,egy pasi ruha nélkül a legszebb álló farokkal!

2017. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Unalmas öltözet. Továbbá nem praktikus, és biztos, hogy nem is a legkényelmesebb, a nyakkendő az konkrétan partiban van a középkori kínzóeszközökkel, főleg, ha kicsit vastagabb a nyakad. Továbbá az öltönymániásoknak is hamar lehervadna az arcáról a mosoly, ha a 40 fokos villamosról esnének be a 33 fokos irodába (vagyis ohne klíma).

Természetesen azt is fel kéne négyelni, aki kitalálta, hogy az excel tábla akkor készül el gyorsabban, ha azt öltönyös muksó készíti, valamint, hogy többen térnek be az utcáról a bankba, ha ott valami öltönyös pubi ül a pult mögött. (akit amúgy úgy sem lát előre, tehát nem emiatt megy oda)

2017. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!