Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Akik elegánsan,...

Férfiak! Akik elegánsan, öltönyben dolgoztok egész nap élvezitek ezt? Szerettek ebben lenni? N

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 09:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

8-as!

Menj be egy olyan üzletbe egyszer, ahol nem konfekciót árulnak fillérekért! Megtudod!

Az anyag, a szabás, minden más! A rever is sokat számít. Gombok száma, hossz, stb. Látszik, hogy fogalmad sincs. Tipikusan az az ember vagy, aki 20 évig a ballagásra kapott öltönyét hordja ugyanazzal a nyakkendővel és "buszsofőringgel", nem számít, hogy nagy, vagy lóg, vagy feszül, vagy büggyös. Kiábrándító mikor ilyet látok. Legtöbben azt sem tudják minek meddig kell érni, a túl hosszú nadrágszár, a bő, hosszú zakó, a rövidre kötött nyakkendő az öltöny meggyalázása... :D Sokszor nem hiszem el amit látok!

Én egyszerűen imádom az öltönyt a férfiakon, persze nem az utóbbit! :D Férjem is sokszor öltönyben jár, nekem nagyon bejön!

29N

2017. márc. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%
#11 Nagyon igazad van!Az itt válaszolók felének fogalma sincs arról,hogyan kell egy öltönyt helyesen viselni,vagy mi a különbség a 10.000forintos es a 60.000forintos öltöny között.Holott oriasi különbségek vannak közte!
2017. márc. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
22%

Attol meg az oltony oltony marad mert egyel tobb gomb van rajta meg a nyakkendo hosszabbra van kotve!

En nagyvonalakrol beszelek nem az apro kulonbsegekrol amiktol 40 ezerrel tobbe kerul irrealisan mert messzirol csak egy egyenruha!

Nezzetek meg egy nivosabb fogadast a nok mennyivel valtozatosabb ruhakat viselnek, a ferfiakon meg kivetel nelkul ugyanaz van.

Mi ez ha nem egyenruha..

2017. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

11-es

Te nő létedre könnyen beszélsz. Melegben fele-harmad annyi ruha van rajtatok, mint rajtunk.

Úgyhogy ne minket küldjél szabóságba, te menj be állig beöltözve olyan irodába, ahol nyáron 30 az alap és dolgozzál ott napi 8 órát 3 hónapon keresztül.

2017. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%

14-es! Mégis mit vársz tőle? Ő erre "veri" a pináját, ha szabad ilyen férfiasan megfogalmaznom.

Tudod mit, legalább nem hazudja azt, hogy praktikus meg kényelmes, csak ő az így beöltözött kanokra izgul és kész. Gondolom nála ez olyan fétis mint sok pasinál a magassarkú meg harisnyaimádat, csak ezt azért mégsem mondja ki.

Valahol egyébként megértem a nők öltönyfetisizmusát, ha megnézed a fétisek szinte mindig olyan ruhadarabok, amik nem exkluzívak. Férfiak mire izgulnak: magassarkú, szoknya, harisnya, latex meg bőrruhák stb. Ezeket szinte kivétel nélkül nők hordják, tehát nem is igazán a ruhára izgul rá, hanem a gondolatra, hogy ehhez tartozik egy jó nő. Ha megnézed ma jóval kevesebb olyan ruhadarab van, amit csak férfiak hordanak, az öltöny, nyakkendő ilyen. Ez ugye egyrészt azt sugallja, hogy domináns hímről van szó, mert az öltönyhöz meg a csokinyakihoz általában tartozik egy biztos anyagi háttér is, másrészt a nők is élnek át látványtól szexuális izgalmat, ő gondolom meglátja az öltönyt és felizgul, mert tudja, hogy ez általában "potens hímet" takar, aki eltartja meg jól megdöngeti.

Azt kb. ennyi. Nem vagyok pszichológus, de a szexuálpszichológia e tekintetben tök egyértelműen leírta már a fetisizmus eredetét.

2017. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagyok fetisiszta, és nem verem semmire... A férjemnek nem is 60ezres öltönyei vannak, hanem egy nullát még dobjatok utána. Azt is illene tudni, hogy van külön nyári öltöny. Egy ilyen kategóriájú öltöny pedig olyan anyagból készül, amibe nem sül bele az ember. Mellesleg klíma is létezik! A nyakkendőt pedig le lehet venni és újra lehet kötni. Akinek minden öltöny egyforma, annak nem tudok mit írni. Ne is akarjon öltönyben járni, a melegítő is jó bizonyos helyekre. Nem kell mindenkinek egyforma helyekre járni és egyforma munkát végezni szerencsére! :)

14-es, javaslom próbálj meg órákon keresztül viselni egy szűk ruhát tűsarkúval! Meglátjuk mit szólsz! ;)

2017. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

15-ös neked külön kiemelem ezt a szót: FÉRJEM! :)

Nem tart el senki, és nem dönget rajta kívül senki! ;)

2017. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én nem élvezem kifejezetten. Hiába áll tök jól, meg nem is kényelmetlen annyira, mint amennyire egy női ruha lehet.. :D

Valahogy nem én vagyok. Mindig a politikusok jutnak eszembe a viseletről, akik pedig egytől egyig hulladékok, hiába a drága öltöny. Hiába hivatott ez az öltözék a komolyság, a megbízhatóság szimbóluma lenni, mind tudjuk, hogy legtöbbször a csalók egyenruhája. Így aztán egy kis frusztráció mindig van bennem emiatt, ami biztos nem gyorsítja meg az exceltáblák idomulását.

2017. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
38%

16-os

Még mindig nem fogod, hogy NINCS mindenhol klíma és nem jár mindenki klímás Audi A8-assal melóba ??

Aki meg 600 E-t költ egy db öltönyre, az nem normális.

2017. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
42%

19-es arról, hogy kinek mi a normális, nem nyitok vitát. Nekünk ez a normális, és mi is azok vagyunk. ;) Igen, klímás az autó, klímás az iroda. Ez van! :D


Egy öltözetet pedig valamivel azonosítani hülyeség.

2017. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!