Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak egyre többen...

Miért hordanak egyre többen testszínű/fekete harisnyát sportcipővel?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 20:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem újdonság, mert kényelmesebb azzal, és nincs már hideg, hogy vastag zokni keljen. Aki nem ódzkodik tőle, az inkább azt hord, én is.
2017. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
A rendes zoknihoz már melege van a lábamnak, de a szandálhoz meg még hideg.
2017. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De ruhával is felveszitek? Mert én azt latok egyre többet.
2017. márc. 26. 23:46
 4/19 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondolok:


[link]



Meg fekete ruhát testszínűvel, fehér sneakerrel pl.

2017. márc. 26. 23:49
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is harisnyával hordom a sportcipőimet és a tornacipőt is. Testszínűvel és feketével, nadrágtól/ruhától függ milyen színt veszek fel. Számomra kényelmesebb mint a zokni.
2017. márc. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Jobban erzel mindent egy vekony harisnyaban mint vastag zokniban es ha megizzadsz hamarabb is szarad mint a pamut.

Nyaron meg aztan semmi ertelme a meleg zokninak es a harisnyahoz nem muszaj elegans cipit venni mert a sportos is jo.

2017. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy a fiúknak nem meleg 20-25fokban a zokni?

Mert annyira nagy különbség nem hiszem hogy van a lányok, fiúknál. Fiúknál nem szokás, hogy harisnyát hordjanak, ne vastag zoknit.

Nem azt mondom, hogy a 20denes nylont hordják, vannak 40-50 denes harisnya zoknik, ami jó vékony, nem áttetsző, de nem is fől meg benne egész nap a láb.

Én már kb 13 évesen rászoktam tavasszal és ősszel a harisnyazoknira, pont ezért, hogy ne legyen melege a lábamnak és kényelmesebb is a cipőim, mármint a torna-sport.

2017. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

7.

En fiu Vagyok es siman hordom a 15 denest es miert lenne baj ha attetszo?

Gyartanak ferfi nejlonharisnyat is egeszen vekonyakban akkor miert me hordhatnam?

Azt viszont par ferfinel En sem ertem hogy ha telen vastag zokniban vannak akkor nyaron miert is ugyan abban a vastagdagban fonek!

Ebbol latszik hogy a lanyoknak tobb eszuk van , mondjuk sok ferfi hiu es azert nem valt es inkabb budos labbal kozlekedik.

2017. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

#8 a vékony nylon nem túl ideális, csak annak aki nem izzadós, nem veszi fel az izzadságot. De ami 40-50den vastag, az már jó lehet, de mégis vékony, nem meleg. És tartósabb is, de kinek mi válik be.

A fiúk az elmúlt időkben sztem azért sem hordtak harisnyát, mert rásütötték volna egymásra, hogy bzis, aztán inkább hordanak jó időben is vastag zoknit, sokan műszálas kínait.

Sokáig még a titokzoknit se hordtak, az én fiatal koromban (15éve), mert az is bzisnak számított, most meg sokan hordják.

2017. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont azert valt be a vekony mert nem tartja a nedvet es ezaltal hamarabb szarad.

Amugy az a baj a fiukkal , persze nem mindegyikkel mert szerencsere van aki leszarja masok velemenyet , hogy masokkal foglalkoznak es a rovid eletuk soran csupan azert nem mernek jo dolgokat kiprobalni mert fiuknak szulettek vagy mert foglalkoznak masok velemenyevel.

Nezzuk meg a lanyokat, ok siman viselnek ferfi/ferfias ruhakat mert fejlettebbek attol hogy jelzoket ragasszanak egymasra vagy epp ok leszarjak a tarsaik velemenyet es a kenyelmuket, komforterzetuket helyezik inkabb eloterbe!

En tanultam toluk...

2017. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!