Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A leggings nem nadrág c...

A leggings nem nadrág c fejezet hogy is van? Ha nem elhizott egy nő, es nen latszik at a legginfs, mint pl a harisnya, akkor siman felvehető röviddel is

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
A leggings nem nadrág kész. Nincs kivétel. Magas vékony vagyok de sosem venném fel úgy mint egy nadrágot, ízléstelen sőt undorító. Még hosszabb pulcsival se. Feletsük már el ezt simán átlátszik ha leülsz vagy úgy süt a nap vagy nem tudom én mindig kiakadok ezen minek találták ezt ki.
2017. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Cicanadrag? Az pl kifejezetten jol all egy izmos popoju vekony csajon
2017. márc. 30. 21:52
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

Egy istennő testű bombázó meztelenül és melltartóban is jól néz ki, mégse megyünk ki úgy az utcára, mert NEM ODA VALÓ.

Nem attól függ, hogy ki hány kiló, hanem van egy norma. Utcán nem mászkálunk bikiniben, meg nadrág nélkül.

2017. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jaj es nem a tigris mintasra gondolok, hanem pl konditeremben amiben edzenek, vagy sima fekete, nemelyik hosszu felsovel bena lenne
2017. márc. 30. 21:55
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Hát akkor már ennyivel pizsamába is :D

A kondis nadrágoknak nem olyan az anyaga vastagabb mint a cicanadrágé. És mert mást láttál ebbenfrangálni utcán neked nem kell ezt csinálni. (1.voltam)

2017. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ja akkor jo. Mert vmi hulye a kondis gatyat is leggingsnek nevezi de nem egyszeru ugx tunik. Ja es boltban is az edzo gatya leggingsnek volt irva!?
2017. márc. 30. 22:02
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

Kövezzetek meg ha úgy tetszik, de én nem fogok azért kényelmetlen nadrágban menni valahova, hogy másoknak megfeleljek.

DUPLA leggingsben járkáltam télen, mert kényelmes és meleg volt és ugye így egyáltalán nem látszott át semmi. Tök fekete az egész. Majdnem térdemig kabát volt ráadásul, szóval aki ezen kiakad...

2017. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha akkor se látszik át ha leül benne az ember akkor szerintem hordható, főleg hosszú felsőkkel, nekem van ilyen "jóga nadrágom", tulajdonképpen egy passzentos vékony melegítő de tudom hogy nincs jó fenekem ezért nem merem felvenni utcára pedig lehet van olyan rendes nadrágom amiben jobban látszik a formája :D
2017. márc. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Hosszú felsővel, ami a feneket eltakarja, ugy hordható. Pont erre is találták ki. De rövid felsővel, még egy bomba alakú lányon is, utcára nem való! Egyszerűen azért, mert utcán nem való mutogatni azt, ahogy a fenekünk átfeszül a teljesen rátapadó "nadrágon". Oké, hogy kényelmes stb, de nekem való!
2017. márc. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Azért nem mindegy, hogy sima pamut leggings, vagy bőr-latexes, vagy színes nyári stílusú, ezeket lehet magába hordani(alkattól független).

Egyébként mindenki úgy hordja, ahogy akarja, tunikával, vagy magában.

2017. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!