Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A leggings nem nadrág c...

A leggings nem nadrág c fejezet hogy is van? Ha nem elhizott egy nő, es nen latszik at a legginfs, mint pl a harisnya, akkor siman felvehető röviddel is

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 21:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

73%-os túlbuzgónak; nem kell, hogy tetsszen, de ne akard már saját véleményed másokra akasztani. Az oké, hogy nem tetszik, de másnak meg tetszik, akár vékony harisnyaszerű(nem átlátszó), akár vastagabb téli fajták.

Te ezek szerint 30-35 fokba is nadrágba jársz, vagy csak rövidnadrágba, más pedig szeret divatos vékony leggingsbe vagy pille vékony nadrágba járni, ami lehet áttetsző is, mégsem igénytelen.

És nem csak leggingsben adja ki a popsi formát, sok nadrág, melegítő nacist látni férfiaknál is, hogy bevág a seggükbe és kiadja a formájukat.

2017. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%

7! Es a kerdezotol kerdeznem,hogy ha ezek a nadragok annyira kenyelmesek akkor a ferfiak miert nem ebben jarkalnak az utcan es miert csak spothoz hasznaljak?

Azert mert valaki ferfinek szuletett mar nem jar neki a kenyelem es a komfort erzet?

2017. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
#12 mert a férfiak inkább az eleganciára mennek, mint a kényelemre. Lehet emlékszel megginges(férfi leggings)kérdéseknél milyen ellenszenv volt. Pedig azok sem úgy készültek, hogy átlátszó,hasonló a tapadós farmerekhez, csak nincs gomb, zseb rajtuk.
2017. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

Ki tiltja a ferfiaknak a leggings hordasat? Szerintem senki.

De amugy figyelem az utcan hany leggingses csajt latok es nagyon sokat. Kicsit nagyot, fenekkel vagy nelkul. Szerintem van annyira kenyelmes, hogy nem izgat senkit sem, hogy paran karognak miatta. Meg nyilvan nem allasinterjura meg elegans helyre kell benne menni ugye.

2017. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
#12 a csajok is inkább hosszú felsővel veszik fel, férfin meg alapból ritkán látsz olyan pólót ami fenék alá ér szóval biztos van olyan kombináció amivel jól néz ki csak nekem nem jut most eszembe.
2017. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha elolvasol egy megginges cikket és a kommenteket alatta, látható, mennyire ellenzik, melegnek nézik aki ilyet felvenne- szóval nem kell csodálkozni, hogy nem hordják. Férfi pólók, pulcsikba is van hosszabb, ami takar elől, hátul, fel lehet ízlésesen is venni.
2017. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

En inkabb azt mondanam ,hogy sok ferfi hiusagbol nem mer ugy oltozkodni ,hogy maganak tetszen es kenyelmes legyen,hanem hogy masoknak eleget tegyenek es megfeleljenek....

Es leelik ugy az eletuket,hogy sok ruharol szinte egyatalan nem tudjak meg mennyire kenyelmes mert ferfinek szuletett.

En sem tartozom a hiuk koze es peldat veszek a "bator" lanyokrol akik leszharjak a masokat es magunak oltoznek!

2017. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, hagyjuk már, hogy nem illik! Mély dekoltázzsal, szűk felsőben illik? Akkor leggingsben is. Én pl vékony vagyok, a fenekem viszont genetikailag nagy és kerek és nem találok olyan farmert, ami jó lenne rám, ezért vagyok sokszor leggingsben (a másik opció a szoknya). Lehet, hogy kihívó, de nem tudok mit csinálni, ahogy egy nagymellű nő sem tudja elrejteni a domborulatait. Akinek nem tetszik, kellemes bosszankodást kívánok!:D
2017. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

Épp ma is láttam ilyen nagyobb fenekű nőt, sportos alkatú, bőrhatású leggingsben volt, magában hordva, inkább sportosan nézett ki, mint utcai öltözetben.

De az látszik, hogy a nők bátran felvesznek leggingset, magában is, akár óriási seggű, akár közepes, akár vékony alkatú, seggű. A pasik meg egyáltalán nem hordják, nem tartják utcára valónak, a nők meg igen.

2017. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Valaki tud nekem képet linkelni h pl nelyik amit fellehet venni, melyik amit ne
2017. ápr. 12. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!