Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves lány vagyok. Utálom a...

13 éves lány vagyok. Utálom a sminket, magassarkút, szoknyát nem szeretek vásárolni sem. Ez később változhat? Vagy normális, hogy nem vagyok túl nőies? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is.
2017. ápr. 1. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Szia én is pont ilyen vagyok, és nem változott semmit . xD

20L

2017. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Emese 2002 válasza:
94%

Persze, hogy változhat. Az ember mindig változik. Még természetesen nem kell magassarkút hordanod. Ha nem szereted a szoknyát az sem baj. És 13 évesen sminkelni teljesen felesleges. Lehetsz pl: egy farmergatyában egy converse cipőben, szürke, fekete, kék stb... színű polóban és ha (most úgy is tavasz van) egy fekete, vagy barna bőrdzsekiben, farmerdzsekiben esetleg mellényben.


Véleményem szerint egyátalán,nem baj hogy nem csinálod a fenti dolgokat.

[link]


Nézz körül üzletek oldalán: C&A,New yorker, stb...

2017. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kaninchen1971 válasza:
24%
Nagyon fiatal vagy még .Szerintem úgy öltözz,ahogy neked tetszik,de azért néha nem árt felpróbálni valami újat.
2017. ápr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Változhat persze, én pl messze álltam a nőies öltözködéstől, most meg amikor csak tehetem szoknyába vagyok. De ha nem változol abban sincs semmi baj, és magassarkú meg szoknya nélkül is lehet valaki nőies ha akar. A smink meg szerintem is felesleges
2017. ápr. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Sminkelni se szoktam magam, szoknyát nem hordok a csúnya lábaim miatt(pedig szívesen felvennék olykor-olykor), magassarkúban nem tudok menni. Szerinted? :D

17/L

2017. ápr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én változtam, de nem sokat, festem magam néha, nyáron néha hordok egyberuhát, magassarkút soha, és nőiesebb szabású pólókat hordok :) 18/L
2017. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Most nem azért de 13 évesen miert gondolkozol ilyenen? Legyen mar gyerekkorod;)
2017. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem ettől leszel "igazi nő".

Én 27 éves vagyok, és nem sminkelek, nem hordok magassarkút, szoknyát pedig csak néha (de abból sem olyat, mint ami ma divat). Vásárolni utálok konkrétan. Más foglalkoztat, a ilyen szépségápolásos dolgok egyszerűen nem nekem valók. Nem vagyunk egyformák, találd meg te is azt, ahogy önmagad lehetsz (jó nagy közhely, de így van).

2017. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Remeljuk igen es leszel igazi noies no!

Es nem ugy mint az 1,5 es a 8-as versenyzok!

Ok sajnos nem tudjak hogy ha egy jo hosszutavu kapcsolatot akarnak egy ferfias ferfival mert ugye azt elvarjak hogy egy ferfi az legyen ferfi minden teren akkor bizony nekik is tenni kene az igenytelenseguk ellen!Te kerdezo mar szerencsere koran jo utra tertel hogy ez erdekel!

2017. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es, kedves az aggódásod miattam, de már van párom jó ideje. És férfi. :))
2017. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!