Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Max Thea töri a...

Blau1999 kérdése:

Nike Air Max Thea töri a lábam, ez normális vagy kicsi rám?

Figyelt kérdés
Nemrég vasároltam, 36os a lábam ez meg 36,5. Amikor elsőre felvettem akkor is kicsit nehézkes volt de amúgy kényelmes volt benne járni. Aztán miután már járkáltam benne picit többet elkezdte törni a sarkam, kicsit nyomni. Csak ki kéne tágítani? A Nikeknál ez előfordul, hogy ugyanúgy tör az elején mintha egy bőr cipővel lennék?

2017. márc. 5. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 36-os lábam van, én is jártam már így. Az amerikai cipőkön elcsúszik a számozás, én egy adatot nézek: a hossza 23 cm legyen - ez felel meg 36-nak. Ez az adat is benne van a táblázatban. Gyakran a 37-es méret a jó.
2017. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Adidas , Nike ..Diesel a számozás csúszik. Ez igaz.

2017. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es szerintetek valahogy kitagithatnam? Vagy ez egy ido utan elmulik?
2017. márc. 6. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan a számla, talán kicserélik. Amúgy nagy kínlódások árán kicsit tágul, talán jó lesz.
2017. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!