Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennek a bodynak/bodysuitnak...

Ennek a bodynak/bodysuitnak mi értelme van?

Figyelt kérdés

Nem a kisgyerekeknél, hanem a 10 év fölötti lányok miért hordják? Azért, hogy ne legyen olyan probléma, mint egy betűrt pólónál?

Félreértés ne essék, nincs semmi bajom vele, csak nem értem miért használják. (:


2017. ápr. 2. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mozdul el, nem csúszik ki, mint egy betűrt felső. Nem kell igazgatni.
2017. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Én azért szeretem, mert bár most a magas derekú nadrág a divat, van 1-2 alacsonyabb (nem csípőfazonú!) derekú farmerem, és sokszor kilóg a derekam a póló alól. Egy bodyval ez kiküszöbölhető.

Sajnálatos, hogy 10-15 éve, amikor a csípőgatyáknak volt divata, nem volt sikk bodyt hordani, így minden 3. lány kőművesdekoltázst villantott.

2017. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Még a 20 és 30 év fölöttiek is hordják. Ki érti a nőket? Előtte meg megkövezték az utcán, aki bármit is be mert tűrni a gatyájába, főleg pólót.
2017. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert ha szűk alsó van az emberen, nincs ilyen furcs hurka a póló anyagából.

Illetve réteges öltözéshez is nagyon jó, főleg ebben az időszakban, mikor nappal lehet 20 fok is, de este lemegy 10-12-re. Plusz télen aláöltözni, ha az emberen van egy rendes bugyi, plusz body és úgy ül le buszon, nehezebb felfázni.

2017. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak akkor hordom ha kint hidegek vannak tehát +5 fok alatt, és pontosan azért mert a derekam folyton kilóg ha leülök valahova, a felsőim egy részét nem tudom normálisan betűrni anélkül hogy elmozdulna onnan.

Futásnál is szoktam hordani plusz rétegként ha hideg van, régen tornadresszt hordtam erre, de mióta egyre gyakrabban lehet body-t venni felnőttekre azóta az praktikusabb, és könnyebb dolgom van ha wc-znem kell.


24/N

2017. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó

ezt én értem, csak azt nem, hogy akkor 6 évvel ezelőtt miért nem zavarta a generációtokat (akár téged se), ha januárban derékvillantós pólóban és csípőnadrágban voltatok?

2017. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!