Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már a "Chic me"...

Rendeltetek már a "Chic me" online webshoppon?

Figyelt kérdés
Nagyon jó ruháknak tűnnek csak nem vagyok biztos abban hogy ha rendelek akkor tényleg olyat kapok kézhez méret és kinézet szempontjából. Félek hogy olyasmi mint a "Wish"..abban is csalódnom kellett. Szóval ha volt már dolgod a Chic me oldallal akkor kérlek írd le hogy mit tapasztaltál. Előre is köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 3. 08:21
 1/4 Katókapókapóka válasza:
Szia! Én tegnap hazárdíroztam, és rendeltem tőlük. Tapasztalat tehát még nincs, de ha megkapom (és nem felejtem el) akkor írok.
2017. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Katókapókapóka válasza:
Az már biztos, hogy a szállítási határidő oltári sok!!! Szóval már csak őszi kollekciót rendelj!
2017. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na és milyen volt az áru amit rendeltél? Én is ezzel az oldallal szemezek, de nem mertem rendelni még. Várok véleményeket :)
2017. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Katókapókapóka válasza:
A minőség nem gáz (bár nem is fullos), csak a szállítási határidő.
2017. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!