Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátaim a tudtom nélkül...

A barátaim a tudtom nélkül egy terméket dobtak a táskámba egy divat áruházban, ahonnan én mit sem sejtve kimentem. Nem csipogott, így nem vettem észre. A kamera felvételek alapján ki leszek tiltva az üzletből?

Figyelt kérdés
Azt hitték vicces lesz de amikor meg tudtam nagyon kikadtam. Vissza akartam vinni, de végül közbejött valami és gyorsan haza kellett jönnöm. Így egy nappal később ha vissza viszem akkor mit fognak szólni? Vissza vigyem? 5000 forintnál több, de 10000-nél kevesebb, és mielőtt valaki írja számomra haszontalan dolog. Félek hogy kitiltanak az üzletből, vagy esetleg eljárást indítanak belőle. Mit tennétek a helyemben? (Ilyet magamtól soha sem tennék)

2017. ápr. 7. 23:11
 1/8 savanyújóska ***** válasza:
100%
A felvételek alapján nem valószínű, jellemzően akkor nézik őket vissza, ha ténylegesen bizonyítható, hogy lopás történt. Ha visszaviszed, akkor legrosszabb esetben is a barátaidra fognak ugrani, hiszen a felvételen látszani fog, hogy nem te vetted el a terméket. Ha jó fejek, akkor meg simán visszaveszik, szerintem az a legegyszerűbb, ha egyszerűen visszamész és visszateszed, hiszen úgyse csipog be, és akkor még velük sem kell beszélned, ha meg bármi lenne, akkor arról lesz felvétel, ahogy bejössz és visszateszed az árut.
2017. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ezt ben tudom megcsinálni. Ebből is látszik hogy nemhogy lopásra de még ilyenre se vagyok képes mert nagyon félek hogy elkapnak ezzel a vissza vivéssel kapcsolatban, mert miért vinnék vissza valamit amin ráadásul az a műanyag biztonsági valami is rajta van.
2017. ápr. 7. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van. Amúgy ne haragudj, de ezek nem barátok.

Velem is történt hasonló, "barátnőm" elkérte a táskámat egy cipőboltban, azt hittem zsebkendő kell neki, erre kiderült, hogy a táskámba tett egy pár cipőt a büdös k....

Utána nem volt többé barátnőm, mert nyilvánvaló volt, hogy rám kente volna az egészet, ha lebukik.

2017. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel kitiltva eljárás sem lesz, a felvételek is bizonyítják a történteket. Meséld el az egyik szülődnek az esetet és holnap vigyétek vissza a terméket, max visszanézik a felvételeket.

A barátaid pedig cseréld le.

2017. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ha elmagyarázod az ügyfélszolgálaton, megértik. De téged biztosan nem vesznek elő miatta.

Szólj egy szülődnek, ő segíteni fog.

2017. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vinném vissza, ha egy kis butik, ahol ismered az eladókat és gyakran jársz oda. Egy plázában, nagy forgalmú helyen szerintem teljesen hülyének néznének. Magyarázkodhatsz egy órát, a barátaid emelték el, de a te táskádban volt, és stb. Gondolj bele, ha te lennél az eladó, miket gondolnál egy ilyen szituban.
2017. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, jól látszik ahogy ők voltak, és nagyon furcsáltam de nagyon nevettek, és én nem tudtam hogy min. Egyébként éppen vásárlás után voltam szóval tényleg nem tennék ilyet, és ha vissza nézik làtszik hogy nem tudtam róla, de a szüleimnek nem akarom elmondani mert akkor eltiltanának tőlük mert ez tényleg egy "csíny" volt semmi több, elhihetitek egy olyan jelentéktelen dolgot raktak oda amire semelyikunknek nem lesz szuksege soha. Egyébként miután kiakadtam és elmentem azt mondják kidobják de késöbb össze futottunk és megint csak viccből a táskámba rakták. Egyébként szerintem a legforgalmasabb üzlet, főleg így glamour napokon, nem is értettem az egészet hogy nem sípolt be ugyanis a glamour napok mitt négyzetméterenként volt kb egy eladó, és nagyon láthatő helyen volt elhelyezve (eppen csak a taskara akasztva logott).
2017. ápr. 8. 09:01
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne vidd vissza! privátban megírod mi az a tárgy? ha neked nem kell ajándékozd el, de ha visszaviszed még bajba is sodorhatod magad meg a barátaid is.
2017. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!