Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony, "hófehérke" típusú...

Alacsony, "hófehérke" típusú lányként milyen színek és ékszerek állnak jól?

Figyelt kérdés

Nagyon világos bőröm van, a szemem kívül zöld, a pupilla körül barna (fényviszonytól függ, barna avagy zöld-e ) sötét a hajam, pár szeplőm van,

homokóra az alkatom, (ez gondot jelent, mert ami mellben jó, az többnyire derékban lóg, ami derékban jó, mellben pl nem lehet begombolni)

E mellé, nagyon alacsony vagyok.


Nem tudom, milyen színek és fazonok állnak jól.

Ékszerek közül, gondolom, a nagyobbak, díszesebbek még jobban összenyomnak?

Kérlek segítsetek!


( Új munkahelyem kiöltözősebb, mint az eddigiek, szeretnék csinosabban öltözni úgy, hogy hülyének se nézzenek..)


Köszi!


2017. ápr. 9. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudsz magadról képet küldeni ? Privátba gondoltam hogy küldöd úgy nincs gond . És fiú vagyok. ☺
2017. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leírás alapján inkább fordított háromszög alakod van (a vállad szélesebb a csípődnél). A bőröd-hajad-szemed alapján pedig tél típusba tartozol (ennek is vannak altípusai)

Ezek alapján keresgélj google-be, rengeteg ezzel foglalkozó oldal van.

2017. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


2, nincs igazad, mellben és csípőben jóval szélesebb vagyok, a derekam vékonyabb és ott lóg a ruha . :)

2017. ápr. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!