Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányként férfi pólók?

Lányként férfi pólók?

Figyelt kérdés

Jobban szeretem az egyszínű,nem túl nagy kivágású pólókat,és a h&m férfi részlegén elég sokat találtam,ami nekem tetsző.

[link]

A fekete,fehér,és sötétkék felsők nagyon bejönnek.

Mennyire lenne gáz ezt viselni,valamint látszik rajta,hogy férfi póló?mármint nagyon szembe tűnő


2016. máj. 27. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Elfogadott dolog hogy egy lány fiúruhákban jár. Persze nyilván nem fognak csinosnak, vonzónak találni ha ilyet hordasz, de ez már más téma. Ha neked ez tetszik akkor hordd ezt.
2016. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Tged nem néznek homisnak benne, de van pár női póló amit felvennék, de sok agyhalott melegnek nézne és kinevetne.
2016. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Próbáld fel és kiderül.

Én is sokszor nagyon jó férfi pólókat látok. Egyet fel is próbáltam mondván hogy úgyse jön rá senki, de olyan hülyén állt a mellem miatt, hogy hagytam a fenébe. Hozzátenném hogy A kosaras csak a mellem szóval még kicsinek is számít. Ennek ellenére mellben meg hónaljban olyan furcsán állt a többi helyen meg csak úgy lógott...

Páromon meg teljesen normálisan mutatott.

2016. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Alkattól függ, hogy mennyire látszik. Amikor én voltam gyerek, akkor nem volt külön női meg férfi póló, mindenki ugyanazt hordta. De nőkre ezek általában nagyok, és sokszor hülyén állnak. Fel kell próbálni és kiderül.
2016. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Attól is függ, hogy méretre mennyire passzolnak rád.

Nekem vannak olyan uniszex és/vagy férfipólóim, amik elég bő méretűek és kissé lógnak rajtam, azokat inkább csak otthon hordom, vagy max a sarki boltig elugrok bennük.

De vannak jó kis passzos pólóim is a férfirészlegről, amik már az én méreteim, azokat bátran hordom az utcán is.

Te mekkora méretben gondolkozol??

2016. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Ez most valami ujabb betegseg, hogy az ellenkezo nem ruhait veszitek fol es utanna meg csodalkoztok hogy nem all jol es nevetseg targyava valtok?

Meg ajanlanam neked az oltonyt nyakkendovel ha igazan fiu szeretnel lenni, csak ne csodalkozz ha egy pasinak sem kellesz...😆😆

2016. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Na, azért ennyire ne általánosítsunk!

Én fiú vagyok, és nekem kifejezetten bejön, ha egy lány uniszex, vagy férfipólókat visel.

2016. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Akkor te perverz vagy utcso!

Mutass mar egy lanyt akinek bejon ha fiut barmilyen noi ruciban lat?

Minden jo erzesu ember eliteli az ilyesmit...

2016. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

És pólóban mi lehet női vagy férfi?? Mármint ilyen sima pólóban. Ha nem fiúkra lenne ráadva a képeken, tuti nem jönnék rá, hogy férfi pólók. Van közöttük kifejezetten lányos is, ami rózsaszínes, világos.

Azért ez nem ugyanaz, mintha egy férfi öltönyt felvenne egy nő. Vagy ha szoknyában mászkálna egy férfi.

Ez csak egy sima póló.

2016. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

Annyi a kulombseg, hogy a noi ruhak es beleertve a polok is karcsusitva es szukitve vannak!

A szin az uniszex tehat rozsaszin es lila lehet ferfi is de a ferfi polok bovek nagyok es nincs tartasuk egy non mert nekik mas az anatomiajuk!

Roviden ennyi! Kedves utcso...

2016. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!