Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen férfias karórát...

Ti milyen férfias karórát vennétek az alábbi árkategóriában?

Figyelt kérdés

Szürke fém szíjasat szeretnék mindenképp, lehetőleg fekete számlappal.

Amit rászánnék max 60-70e Ft.

Nem szeretnék sem kicsit, sem túl nagyot, szerintem a 42-44 mm volna a legjobb.


2017. ápr. 9. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

:D Ezt neked kell eldöntened.

Én eddig mikor órát vettem, akkor sosem elsőre vettem meg, hanem komótosan bejártam pár üzletet, elidőztem az órák előtt, és egyszer csak éreztem, hogy beleszerettem egyikbe, és már csak rá tudok gondolni, hogy alig várom, hogy visszamehessek, és megvegyem, és reméltem, ott lesz még...


Órát csak így érdemes venni, mert a karórád te magad vagy, az egyéniséged, az aki vagy, és akinek szeretnél látszani. :)


Más nem válszthat helyetted.

2017. ápr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van. Más hiába írja, hogy neki xyz óra tetszik ezekkel a paraméterekkel, ha az neked pont nem. Én a helyedben bemennék órás boltokba, elmondanám az eladónak, hogy milyen fajtában gondolkodom, ő mutatna párat, és ha van, ami tetszik, azt felpróbálnám. Ezt megcsinálnám több boltban is, aztán ha lenne, ami igazán tetszik, megvenném.
2017. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!