Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon gáz, ha én...

Szerintetek nagyon gáz, ha én 10. -esként öltönyben járok iskolába?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 15:08
 1/7 anonim válasza:
Oltony+zako legjobb👌👌
2017. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Most ez a divat? Egyébként teljesen felesleges kinyalnod magad ennyire szimpla hétköznap.

Gyerek vagy még, majd ha felnőttként olyan munkád lesz, ami megköveteli ezt a fajta viseletet, na akkor hordjad!

2017. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden nap? De minek?
2017. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj vegulis iskolaba egyenruhaba jarnak par orszagban.
2017. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, valahogy nekem bejön :D Ahova járok, most mindenki a szakadt farmerra van rákattanva, de nekem ez egyáltalán nem jött be, ezért maradtam az öltönynél :D
2017. ápr. 20. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki úgy öltözik ahogy akar. Nem néznélek ki, ellenben jogom van hozzá, hogy kur>ára irritáljon ez a viselet:DD
2017. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is 9-10.-es koromban is már ilyen elegánsabb ingekben meg elegáns már szinte öltönycipőben jártam, mert én azt szerettem. Lehet, hogy valakinek ez nem tetszett, de én azt pont leszartam és még ma is leszarom, tegyél te is így! :D

Olyan ruhát vegyél fel, ami neked tetszik!

2017. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!