Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 19-20 évesen mennyire ciki a...

19-20 évesen mennyire ciki a tornacipő-farmer- (női) kockás ing?

Figyelt kérdés

Három-négy éve még elment rajtam, de most nem igazan, de mást nem nagyon szeretek felvenni: túl vékony>fázom benne, nagyon kivágott, nem tetszik,drága nincs zsebe, bokába nem ér le rendesen (hülyét kapok mikor a lábambol csak pici látszik ki s ott a szél szaladgál, rajtam mrg a hidegrázás. Amikor meg olyan idő van, már a rövid nadrágot lehet felvenni akkor azt húzom magamra) stb.

Ezek miatt szinte csak farmert hordok, torna cipő ami normális még talán (nincs rajta holdjáró talp, zárt, és nem ijed meg ha nem brtonon járok), kockás ing meg csak tetszik, derekam sincs ki belőle, akkor se ha leülök/hajolok, amitol sikito idegget tudok kapni szintén.

Nővérem próbál" meg regulázni" hogy Németből hoz márkás ruhákat, aminek a normális hugi örülne veszetten. Én meg: Ez nem kell, mert kényelmet, feszengek benne, stb a fenti okokkal körítve.

Őnmagában nem rosszak, de rajtam sose tetszett egyikse :/

Ennyire defektes vagyok?

Szoknya fele se nézek, nem praktikus nekem, a fiuk nézegessék más idomait, ne engem.


2017. ápr. 20. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem túlspilázod. Öltözködj úgy, ahogy tetszik, ne érdekeljen már ennyire mások véleménye... főleg már felnőttként. Neked az első szempont az, hogy kényelmes és meleg öltözeted legyen, ezek teljesen normális érvek. Nyugi, nem vagy defektes :)
2017. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne defekt? Nem csak 15 évesen lehet tornacipőt felvenni. Nagyon sokan hordanak kockás inget, nők is, nálad jóval idősebbek. Abszolút nincs semmi alapja annak, hogy te ezt cikinek érzed.
2017. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Mivel egyatalan nem noies igy azt mondanam inkabb meleges szereles es eppen ezert gaz!
2017. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
91%

Ez úgy hülyeség,ahogy van...

Ezek pont örök darabok (én kifejezetten szeretem is őket lányokon).

Ne másoknak akarj megfelelni.

2017. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az kétségtelen, hogy alig van olyan női nadrág, ami alul ne úgy nézne ki, mint amit kinőttek (különösen előnyös ilyen 3 fokokban). Minősített esete, amikor fent meg felrántva ciciig.
2017. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Neked az a fontos, hogy a ruházatod kényelmes, praktikus legyen és ne fázz benne. Szerintem ez a normális. A tornacipő, farmer, kockás ing összeállítás pedig szerintem még jól is néz ki ha úgy hordod, hogy jól érzed benne magad és nem feszegsz benne
2017. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, néha még anyám is öltözik így, ha meg annyira márkás ruhát akar hozni ilyen cuccokból is van márkás ami kényelmes és 5 év után is ing marad, nem mállik le rólad.
2017. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Akar vonulhatnal is a kek osztrigaba!

A meleg csajok pont igy oltoznek.

2017. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor hordok ilyen ruhát, pedig idősebb vagyok nálad. Normális farmert (nem bokalengetőst, nem csőfarmert és nem tüdőgatyát), kockás vagy bármilyen inggel, tornacipővel. Nem gondolom, hogy másnak kéne megszabnia, hogy mibe érezd jól magad...
2017. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!