Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az normális hogy Tommy Hilfige...

Az normális hogy Tommy Hilfiger vászoncipő kb 10 alkalom után belülről kilyukadt?

Figyelt kérdés

1 hónap után kilyukadt a nagylábujjamnál cipő. Kihangsúlyoznám, hogy NEM kicsi rám. Kb 10x vettem fel és nem focizni meg futni stb. Sétálni, moziba, vásárolni, vezetni ilyenek.

Az Office-ban vettem és azt mondták ez természetes kopás. 2x volt garancia "bevizsgáláson", mindkétszer ez lett az eredmény. Mára már a külseje is kiszakadt.

1. kérdésem, hogy nektek Hilfiger cipőkkel illetve az Office Shoes-zal mik a tapasztalataitok?

2. pedig hogy javítható-e ez a hiba?

Nem vagyok gazdag, ez az egyetlen drága cipőm.. hát jól ráb*sztam..



2017. ápr. 24. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem normális..egy Tommy Hilfigertől magasabb minőség várható el, szerintem.

Én életemben egyszer vásároltam az Office-ban, egy magasszárú Converset, ami szintén nem volt olcsó..és lejött az egész talpa..vicc. Életem talán legdrágább cipője volt..:D:D Soha többet nem veszek ott semmit.

Viszont lyukadt már ki Adidas cipőm, elől az ujjaimnál, és sajnos használhatatlanná vált számomra, szerintem nem orvosolható.

2017. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem normális, nekem ismerősöm Angliából szerzett be eredeti Tommy hilfiger (nem vászon) cipőt és semmi baja, fél éve megvan.

Ha tényleg csak ezeket csináltad benne, akkor nem szeretnék kényelmetlenkedni de levágtad a körmöd? Lehet az szakította ki, mert erre a márkára tényleg nem jellemző ez.

2017. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Levágtam :D

Nagyon sok embert megkérdeztem és a Hilfigerrel mindenkinek kb csak rossz tapasztalata van...

2017. júl. 25. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!