Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tumblr grunge és a 90s grunge...

Tumblr grunge és a 90s grunge nem ugyanaz?

Figyelt kérdés

tudjátok hogy sokan mondják hogy a tumblr grunge stílus az tömeg, nem olyan mind a typic 90s grunge pedig szerintem ugyanaz: bandás póló, flannel ing, szagatott farmer, bakancs esetleg tornacsuka, ugyanaz amit 20 évvel ezelőtt hordtak az most tömeg lett, és erre mondják sokan hogy tumblr grunge, és ha nemis ugyanaz akko is nagyon hasonló

"tumblr" grunge:

[link]

90s grunge: [link]

szóval írjátok le hogy szerintetek hogy van ez és hogy hasonlít e.



2017. ápr. 28. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
K**vára nem ugyanaz..
2017. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 90-es években nem nagyon volt még női póló, ezeket a nagyon bő pólókat hordták, a nadrág se volt ennyire testhezálló, bár azért abban akadt kivétel.

Úgy összességében is szakadtabb és lepukkantabb hatása volt; kivéve a miniruhás-bakancsos buliszerkóknak.

[link]

2017. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ugyan az a kettő mert olyan, hogy grunge öltözködési stílus nem is létezik valójában.

A grunge egy zenei irányzat a metál zenén belül és nem egy öltözködési stílus.

A tumblr grungenak nevezet jelenség szerintem szégyen.

Olyan emberek erőltetik magukra a zenekaros polókat és a 90' évekre jellemző ruhadarabokat akik nagy valószinűséggel nem is hallgatnak metált meg grunge zenét és csak azért csinálják ezt, mert most sajnos ez a divat.

Vagy mert nagyon egyedinek érzik benne magukat közben meg pont nem azok.

Tisztelet a kivételnek aki tényleg azért veszi meg a H&M ben a nirvanas polót mert hallgatja is.


A 90 es években grunge zenét hallgató emberek öltözködésére, pont a lázadás és a divat ellenesség volt jellemző.

Ők rockerek voltak csak nem erőltették magukra a rocker megjelenés kliséit.

2017. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha jól értem az hogy "tumblr" grunge az olyan hogy valaki fel vesz egy pl. AC/DC-s pólót csak azért mert azt hiszi hogy "egyedi"?
2017. ápr. 29. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb ez. De hozzátenném, azt is, hogy nem csak azért veszi fel mert egyedinek tartja, hanem mert sajnos divat lett úgy felvenni bandás polókat, hogy nem is hallgatják az adott bandát csak annyit tudnak róla, hogy egy rock vagy metál zenekar. Vagy még azt se.

De ha hallgatja is az illető akkor már más a véleményem.

2017. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha értem, köszi :)
2017. máj. 2. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:

aki trú az most is trú, és tojik a tumblőrre. :D aki meg a tumblőrt nézi, az hordja a metallica-s toppot, miközben jásztin bibert vagy ki a fenéket hallgat :D vagy nem így van? :D

egyébként a 90-eseket egyik kép se közelíti meg. főleg az igazit.

2017. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem meg de, csak egy kicsit felujítva :D
2017. máj. 16. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!