Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alap grunge cuccok csajnak?

Alap grunge cuccok csajnak?

Figyelt kérdés
Mik az alap cuccok amik egy grunge stilusu csajnak megkell hogy legyen? Haj? Smink? Korom?

2017. márc. 23. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Nincs olyan, hogy alap grunge cuccok.

Olyan ruhákat hordj amikben jól érzed magad és amik illenek hozzád.

Amúgy amit ma grungenak neveznek az köszönő visszonyban sincs az eredeti grunge-al


Alapból egy zenei irányzatot hívtak grunge nak.

Ez az irányzat a 90' évekbeli alternatív metál.

Akik grunge-ot hallgattak azoknak nem volt megszabott öltözködési stílusok.

Azt vettek fel amit csak akartak. (Sokan hordtak abban az időben kockás flanelinget, martens bakancsot meg lazább stílusú cuccokat de ez sem csak is kizárólagosan a grungehoz kapcsolódik)


Aztán ahogy most olyan felkapott lett minden ami 90'-es évekbeli így megjelent ez a divatgrunge hülyeség is.


Ne akarj csak azért "grunge" lenni mert

ez most olyan népszerű irányzat.


Olyan borzasztóan kiábránditó tud lenni amikor valaki akkora grungenak ( vicces is mert a grunge még mindig egy zenei alműfaj és nem öltözködési stílus) valja magát és ha megkérdezed, hogy melyikek a kedvenc grunge bandái, akkor csak a Nirvana-t tudja felsorolni és tölük is valószinűleg csak a smells like teen spiritet ismeri.

Vagy rosszabb esetben nem is hallgat grunge zenét.

Szóval szerintem ne akarj grunge lenni, ha neked ez csak egy öltözködési stílust jelent.

2017. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a kérdező csak a "tömeg" tumblr grunge stílushoz akar hasonlítani nem a -90 es évek grunge stílusára. Sajnos egyre több fiatalt látok aki szintén Nirvanas pólókban játszodják a rocker lányt.

Én 21 éves vagyok és igen grunge stílusu ruhákat hordok , és ez nem most alakúlt ki. Kb 14 éves koromban kezdtem el így öltözködni. Természetesen a zenei ízlésem hatására. Jó új dolgokat kipróbálni de ne a trendek hatására tedd ezt! Mert így max csak leégeted magad.

2017. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát rockernek rocker vagyok, szeretem a 90-es évek zenéit. Igaz a metalt jobban szeretem hard rockot mint a grunge stilust.

Egyébként nem öltözködök tumblr stilusban.

Azt veszem fel ami tetszik.

2017. márc. 24. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!