Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Taszító, ha nem hordok melltar...

Taszító, ha nem hordok melltartót?

Figyelt kérdés
Elég pici mellem van, abban nem lenne feltűnő, hogy ugrál-e vagy sem. Az ok, amiért bizonytalan vagyok, hogy a mellbimbóim hajlamosak csúcsosodni. Ellenben melltartót nem is igazán találok a méretemben. Nagyon gáz, ha kidudorodik a mellbimbóm a pólóból?

2017. ápr. 30. 21:38
 1/9 anonim válasza:
37%

Igen nagyon gáz!

Mirt esküszöl a melltartóra akkor?

Szerintem elég lenne neked még sportmelltartót hordanod.

2017. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Blondie.W ***** válasza:
86%

Nem gáz. :) Nyáron én is alig hordok a 75/B-mmel. :D

19/N

2017. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem elég visszataszító,nem értem miért érzik páran szexynek
2017. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem visszataszító, hanem szexi, és nagyon szép látvány. Akkor is ha kicsi!
2017. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is pici, épp ezért engedhetem meg magamnak hogy ne hordjak néhanapján :D persze, alkalom és ruha válogatja. Szerintem ha valakinek nagyobb melle van akkor ez a lehetőség kizárva, de pici cicivel sztem simán okés.
2017. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy, nekem is nagyon kicsi és nagyon sokszor nem veszek fel, főleg nyáron, meg úgy általában ha bő ruhában/felsőben vagyok.
2017. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha zavar a mellbimbód, vegyél olyan topot, mint amilyet a tinik hordanak, vagy vannak a merevítő nélküli kis csipkecsodák, azok még szexik is.

Nekem muszáj melltartót hordanom mert nagy melleim vannak, de ha picik lennének, én sem bajlódnék állandóan melltartókkal.

2017. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem taszító. Hú, irigyellek, gyűlölök melltartót hordani!
2017. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
sportmelltartó, nekem is az van. ha férfiak kihalnának, akkor az se lenne :D nekem is csak a bimbi-attack miatt van valami anyag még ott :D
2017. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!