Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire "gaz" ha ferfikent...

Mennyire "gaz" ha ferfikent noi ruhakat hordok?

Figyelt kérdés
Pl. Puloverek, farmerek mert kenyelmesebbek es telen harisnyat, mert komfortosabb mint barmi mas.
2017. ápr. 30. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha buz1 vagy,akkor nem gáz.
2017. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Remélem tűsarkút is hordasz,hogy teljes legyen a szett.
2017. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pulóver meg a farmer nem csak női darab. Harisnya alatt meg gondolom a férfi aláöltözetet érted.
2017. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem gáz. Én meg férfi ruhákat szoktam hordani mert azok jobban tetszenek sokszor :D
2017. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
43%
A mai társadalom elfogadja a melegeket, szóval ez így nem probléma és egyáltalán nem gáz. Tudod mi gáz? A "heterok". Ma már az nem menő.
2017. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy transzvesztita barátnőm. Nagyon aranyos volt. Sajnos megszakadt vele a kapcsolatom. Szeretem az ilyen embereket. Elmentünk együtt a Capellába, ami hatalmas élmény volt nekem.
2017. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"3-as!

Igen a pulover meg a farmer nem csak noi ruhadarab , de akkor azok a lanyok akik ugyanezekbol hordanak ferfit , Ok miert teszik?"

Szövegértés... De megpróbálom elmagyarázni: a farmer és a pulóver nem az a klasszikusan női vagy férfi ruhadarab. Ráadásul gyártanak belőle külön nőit és férfit is. Ez kb. olyan, mint ha azt kérdezted volna, hogy ciki-e a karóra... Abból is van sokféle.


"Nem jol gondolod a harisnya az vekony nejlonharisnya , mert ha tajekozott lennel akkor tudnad , hogy 1996-ota gyartanak ferfi nejlonharisnyat csak horribilis aron es szinte keves kulonbseg van a noi kozott de az olcsobb es azert maradtam annal!"

Oké. Aláöltözetnek is hívják ezeket. Férfiak esetében inkább így hívják (legalább is inkább ezzel találkoztam). Mintha azt mondanád, hogy bugyit hordasz: ott se szoktuk így használni, hanem azt mondjuk, hogy alsónadrág.

2017. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A szovegertes nalad sem megy mert utanna megindokoltam , hogy ok rendben van hogy van noi es ferfi gatya meg pulcsi , de valamiert kimondottan az ellenkezo nemet veszik meg!

Ertheto? Okoska...!


Alaoltozet? Nem mindegy ? Harisnya vagy leggings?


Pedig sok no mondja a bluzt ingnek, a blezert zakonak mikor zakot a ferfiak viselnek.

A nadraggal nincs gondod? Annal nincs ferfi neve meg noi? :)))

2017. máj. 3. 10:19
 9/9 A kérdező kommentje:

5!

Ezzel a megfogalmazasoddal surun latogatod a bi es leszbi kategoriat is?

2017. máj. 3. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!