Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb ruhabolt? Mi...

Melyik a legjobb ruhabolt? Mi a véleményetek? Zara, Tally Weijl, H&M, Mango?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

A Zara mostanában hányingert keltően rusnya ruhákat dob piacra, szvsz, úgy kell vadászni a hordható darabokat. Fodrok mindenhol, minden élénk pink vagy piros. Csúnyák, még nekem is, holott döglök a polgárpukkasztó ruhákért. A Tallyról semmit sem tudok, de akárhányszor tévedtem ilyen boltba, soha semmit nem találtam magamnak. Magamra vessek, azért szokták szeretni. H&M a leghordhatóbb. Olcsó, hétköznapi ruhákkal van tele de néha nagyon szép cuccokat árulnak, csak jókor kell lenni jó helyen! Mango? Borzalmas. Hétköznapi, de a rusnyább fajtából. Óborzalom.


Én ajánlom figyelmedbe, bár fogalmam sincs az ízlésedről/korodról, a Forever21-t, és Pull&Beart.

2017. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
H&M és Zara a legjobb szerintem. Attól függetlenül, hogy fast fashion boltok, és állítólag mindenki onnan öltözködik, én nem így tapasztaltam. Szerintem tök egyedi darabokat lehet kifogni, és (főleg zara esetében) még egy ruhám sem jött velem szembe az utcán. A mangot is szeretem, mondjuk onnan kevesebb ruhám van, de nagyon minőségi. A tally weijl meg nem említhető egy lapon az előző hárommal.
2017. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a H&M ből és a Mangoból öltözködök ,de a Lurdiházban van valami ruhabolt ahol nagyon jó ruhák vannak csak nemtom a bolt nevét.
2017. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lurdy Házban *
2017. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!